Jump to content



Δείξτε το κουτί σας...


kbilly13

Recommended Posts

το fanακι φυσαει προς τα μεσα?:wassat: αν δεν κερδιζεις τιποτα ετσι

( η ζεστα παει μεσα και δεν αποβαλλεται στο εξωτερικο χωρο)

σε εμενα απευθυνεσαι?αααααααααααααααααχχχχχχχχχχχχχχχχ:tw:

εχω βαλει μια φετα αλουμινιο ανοξειδωτο πισω απο το ψυγειο αν προσεξες.και χτυπα εκει πανω ο αερας!μα δεν ειναι εκτεθημενο απο μπροστα ωστε να παει μεσα κατι...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

να και το δικο μου :p sorry για την ποιοτητα αλλα δεν μου βρισκοταν κατι αλλο εκτος κινητου:look:

9orc208gqhhy0689dbo5_thumb.jpg i7rjzyit6a5g0y3psht7_thumb.jpg v0zgun3x5wo24edte85o_thumb.jpg

επειδη σημερα αγορασα ψηφιακη και ειπα να την εγκαινιασω .... :p

907bset17p2ex7rjvtbx_thumb.jpg dw90qyx8huivhbu9aq3v_thumb.jpg o8h0nqmydfyxd1cpnr1f_thumb.jpg

nicyymq95dolbamn73ph_thumb.jpg mhdmoebcxb7uv37i0pfe_thumb.jpg 3aua9dvttf1cy6fl3tqu_thumb.jpg

53gv8nvzl3xe17j5aylq_thumb.jpg ri215vbxlpn7iialxx19_thumb.jpg

Έγινε επεξεργασία από RomGr
Link to comment
Share on other sites

Πω ρε φιλε RomGr ψυγειο το εχεις κανει εκει μεσα.

το κατα δυναμην ...:o

@RomGr το pc σου θα κάνει θα κάνει λίγο θόρυβο? η είναι η ιδέα m είναι και η enzotech μέσα ήρθε και έδεσε

απο θορυβο παει καλα σε σχεση με οτι φενεται οι ανεμηστηρες παρολο 7 τον αριθμο οι 120αρηδες δεν κανουμ πολυ θορυβο η enzotech που ανεφερες κανει ολη την ζημια αν την ανεβασω πανω απο 1600 στροφες και την παω 2700 (full) απλα με ακουει και ο γειτονας :wall: για να ''δεσει '' μου εβγαλε την πιστη :( αλλα το αποτελεσμα με δικαιωσε με 28 κελσιου στο δωματιο 35αρια idle 54αρια full :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.