Jump to content



Δείξτε το κουτί σας...


kbilly13

Recommended Posts

εμένα πάντως μου αρέσουν τα disco PC αρκεί να μην είναι καρναβάλι

+1...

Johny...Αμαν βρε συ...που το βρηκες αυτο.. :rofl: ελιωσα λεμε...χαχα...μου ηρθε και το τραγουδι Big In Japan στο μυαλο και εδεσε...:hehe:

Link to comment
Share on other sites

JohnnyGR στην πρωτη φωτο, αυτο κατω απο το fan τις προσοψης τι ειναι?

Το ξερω δεν με λενε JohnnyGR και πεταγομαι συγνωμη...Αλλα αυτο που ειναι κατω απο το fan του hdd bay ειναι το Fan controller...:fun:

Link to comment
Share on other sites

το σκεφτηκα αλλα ειπα να ρωτησω... εχω και εγω ενα παρομοιο αλλα το εβγαλα απο το κουτι γιατι ειχε πολλα καλωδια απο πισω για τα ανεμιστηρια και χαλουσε την αισθητικη του εσωτερικου

Link to comment
Share on other sites

JohnnyGR στην πρωτη φωτο, αυτο κατω απο το fan τις προσοψης τι ειναι?

http://www.plaisio.gr/product.aspx?catalog=20&category=69977835&product=922072 :)

εχω και εγω ενα παρομοιο αλλα το εβγαλα απο το κουτι γιατι ειχε πολλα καλωδια απο πισω για τα ανεμιστηρια και χαλουσε την αισθητικη του εσωτερικου

Tie-wrap ή συρματακια?

αναρωτιέμαι πως το έφτιαξε και συγχρονιζόσουν όλα μαζί

Προφανως το παιδι γνωριζει απο ηλεκτρονικα και εχει φτιαξει μερικα patterns.. :p

Link to comment
Share on other sites

Μια ερώτηση, μιας και έχεις το ίδιο κουτί με μένα...

Μπορείς να κοιτάξεις με τι βίδες δένουν οι 2 ράβδοι αλουμινίου στη φάτσα? Μιας και τα είχα βγάλει πριν από κάτι μήνες και τώρα δεν θυμάμαι τι βίδες πάνε.

Link to comment
Share on other sites

Eγω με τον racer θελουμε να βαψουμε μεσα τα κουτια μας(stacker)ομως ποιος το ρισκαρει???????:hm:

Ετσι βρικαμε το τελειο πειραματοκουτο!Ειναι το κουτι απο το παλιο pc που ειχα στο δημοτικο:hehe:

αυτες ειναι οι φώτος του κουτιου χωρις τα καπακια.συντομα θα ανεβασω και αυτα:p:hi:

DSC_2655.jpg

DSC_2654.jpg

DSC_2639.jpg

DSC_2641.jpg

DSC_2645.jpg

DSC_2652.jpg

DSC_2644.jpg

Έγινε επεξεργασία από performer
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.