Jump to content



Δείξτε το κουτί σας...


kbilly13

Recommended Posts

πολυ ωραιο το κουτι μια ερωτηση το cf σου αποδισει τα αναμενομενα ????

Το cf στα bench εχει διαφορά.Στα παιχνιδια ομως επειδη εχω δοκιμάσει και μόνο τη μια δεν θαλεγα οτι αξιζει να δώσει κάποιος 454 ευρα (τοτε) :yes4: τελικά.Βεβαια σημαντικός παράγοντας ειναι και σε τι ανάλυση δουλεύουν.

Link to comment
Share on other sites

Το cf στα bench εχει διαφορά.Στα παιχνιδια ομως επειδη εχω δοκιμάσει και μόνο τη μια δεν θαλεγα οτι αξιζει να δώσει κάποιος 454 ευρα (τοτε) :yes4: τελικά.Βεβαια σημαντικός παράγοντας ειναι και σε τι ανάλυση δουλεύουν.

για αυτο σε ρωτησα επειδη εχω ακουσει οτι δεν δουλευουν οπως θα επρεπε σε cf.παντως ταιριαζουν γαντι στο cosmos :banging:

Link to comment
Share on other sites

Takis-pa έχω κι εγώ dominator τις tripple ddr3 όμως και την ψύκτρα zalman 9700nt όπως και τα έχεις και θέλω να βάλω το airflow αλλά φοβάμαι ότι θα κόβει τη ροή προς τον ανεμιστήρα της ψύκτρας. Έχεις δει διαφορά θερμοκρασίας cpu? :unsure:

Έγινε επεξεργασία από $@39@
Link to comment
Share on other sites

για αυτο σε ρωτησα επειδη εχω ακουσει οτι δεν δουλευουν οπως θα επρεπε σε cf.παντως ταιριαζουν γαντι στο cosmos :banging:

μπα..εμενα δουλευει αψογα cf-x..μονο στο wow δεν εχει διαφορα..ολα τα αλλα απο 50-100fps πανω εχω..

Link to comment
Share on other sites

μπα..μην το λες..σε οσα games εχω δει μονο στο wow ειναι τα ιδια..και παντα απενεργοποιουσα την μια για να δω διαφορες και μετρησεις με το fraps..με μια διπλη ακομα απλα μαμαει..και ποσο μαλλον σε i7 στα 4ghz

στην πραγματικοτητα ομως δεν αξιζει για τοσα πολλα ευρα..αλλο εμενα που εκατσε καλη και πηρα στην μιση τιμη απο ebay..

Link to comment
Share on other sites

Takis-pa έχω κι εγώ dominator τις tripple ddr3 όμως και την ψύκτρα zalman 9700nt όπως και τα έχεις και θέλω να βάλω το airflow αλλά φοβάμαι ότι θα κόβει τη ροή προς τον ανεμιστήρα της ψύκτρας. Έχεις δει διαφορά θερμοκρασίας cpu? :unsure:

Δεν εχω δει φιλε μου διαφορά θερμοκρασίας.Τις προσέχω τις θερμοκρασίες λογω oc,γιαυτό και την οθόνη της μητρικής που βγαίνει μπροστά την εχω προγραμματίσει να δείχνει θερμοκρασίες δεν εχω προσέξει διαφοροποιηση.

Link to comment
Share on other sites

Δεν εχω δει φιλε μου διαφορά θερμοκρασίας.Τις προσέχω τις θερμοκρασίες λογω oc,γιαυτό και την οθόνη της μητρικής που βγαίνει μπροστά την εχω προγραμματίσει να δείχνει θερμοκρασίες δεν εχω προσέξει διαφοροποιηση.

Λίγο offtopic.

Πως έγινε αυτό με την οθόνη?

Link to comment
Share on other sites

Και το δικο μου (NZXT Apollo) το οποιο εχει δεχτει εμφανως τα κοψιματακια του τοσο για να περασουν τα καλωδια πισω απο τη μητρικη οσο και για να αφαιρεθουν οι θηκες των δισκων που καποτε βρισκονταν κατω απο τις

5,25" με σκοπο να μπει μια αντλια στο πολυ εγγυς μελλον.

dsc03266n.jpg

dsc03279c.jpg

dsc03272.jpg

Link to comment
Share on other sites

το ειχα βαλει πριν καμια 15αρια μερες και οι φωτογραφιες ηταν αθλιες και ειπα να φορτωσω αυτες ειναι λιγο καλυτερες...ΞΕΡΩ-ΞΕΡΩ ΤΟ NVIDIA ΜΕ ΤΟ ΚΟΚΚΙΝΟ ΔΕΝ ΠΑΕΙ..ΙΕΡΟΣΙΛΙΑ

ΠΡΙΝ

jctfz28yolsi82x9pnow_thumb.jpg

bx7isdip1hj1ptp7tu01_thumb.jpg

v6vahy8ussl7oyc8yx7o_thumb.jpg

0bo39bo7080xfrtqzvvg_thumb.jpg

ΜΕΤΑ

huyelz5pnd1v66j6zv2l.jpg

1myhfel0y962qkr7e8tv.jpg

h27ms4dvjkagcfcge5oy.jpg

meijpvlhnsd4bv1cwamj.jpg

bvsi5peehrznfpl1js93.jpg

ah69i87jad09a3wg1rjq.jpg

ejs1bsyeoeb00ygqx1o8.jpg

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστώ πολύ παιδιά....αν και ο τίτλος λέει “ δείξτε το κουτί σας”

πολύ βλέπω δείχνουν ,τι περιέχει το κουτί και όχι το κουτί!

καλά λες από έξω κούκλα και μέσα πανούκλα?

αν θέλετε να τραβήξω και τα σωθικά του μια να την ποστάρω.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.