Jump to content



ESKOTERIKI THIKI GIA HD IDE


vaspiou

Recommended Posts

Καλώς ήρθες στο TheLab.gr. Λίγο προσοχή με τα ελληνικά :)

Αν κάνεις μια βόλτα στην Στουρνάρη θα βρεις προτάσεις από 35 μέχρι 100φεύγα ευρώ. Υπάρχουν πλαστικά, αλουμινένια, με ανεμιστηράκι και χωρίς ανεμιστηράκι.. εξαρτάται πόσα χρήματα θέλεις να δώσεις.

Link to comment
Share on other sites

Ναι το case της Q-Tec. Το έχω και δουλεύει μια χαρά όπου και αν το έχω δοκιμάσει. Καθόλου άσχημο για 44€ περίπου ( e-shop ). Τώρα στην στουρνάρι κυκλοφορεί κυρίως ένα μοντέλο της chronos.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από kallileo [Σήμερα, στις 21:20]

Εγω πηρα με 44 ευρω απο το Πλαισιο και με ανεμιστηρακι. Ακομα δουλευει.

και γω απο το πλαισιο τον πηρα και δουλευει μια χαρα... αλλα κοιτα και στο e-shop! (εμενα με ειχαν πιασει κολοφουριες εκεινη την ημερα!). Πρακτικοτατη λυση παντως!

Link to comment
Share on other sites

Παιδια δειτε τι μπιμπελο πηρα πριν 10 μερες απο ενα τοπικο μαγαζι εδω στην Καλαματα .

Ποτε δεν πιστευα οτι αυτα τα πραγματακια μπορουν να πιανουν τετοιες ταχυτητες .

50 Ε ....:flower:

post-640-1416070862,2467_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από bizimis [Σήμερα, στις 13:06]

Παιδια δειτε τι μπιμπελο πηρα πριν 10 μερες απο ενα τοπικο μαγαζι εδω στην Καλαματα .

Ποτε δεν πιστευα οτι αυτα τα πραγματακια μπορουν να πιανουν τετοιες ταχυτητες .

50 Ε ....:flower:

Και απο ποτε μπιμπελο τετοιας ^^^ εμφανισης μπορει να θεωρηθει "κελεπουρι", ειδικα οταν στην αγορα υπαρχουν ομορφοτερα και φτηνοτερα (43 τελικη) προϊοντα;

480428.gif

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Chosen [Σήμερα, στις 11:38]

Και απο ποτε μπιμπελο τετοιας ^^^ εμφανισης μπορει να θεωρηθει "κελεπουρι", ειδικα οταν στην αγορα υπαρχουν ομορφοτερα και φτηνοτερα (43 τελικη) προϊοντα;

480428.gif

1. Για να γινει συγκριση βγαλε φωτο οπως εγω και δειξε μας .

Βαλε και τον αναπτηρα σου διπλα για τον ορισμο του μεγεθους.

Πες μας το υλικο με το οποιο ειναι κατασκευασμενη η θηκη που μας δειχνεις .

2. Η ομορφια οπως ισως θα ξερεις ειναι κατι εντελως υποκειμενικο .

3. Και απο καποιο e-shop να το αγοραζα θα πληρωνα την αξια του + 6 Ε μεταφορικα , αρα ..καπου εκει που λες θα μου κοστιζε.

Εμεις που μενουμε στην επαρχια βλεπεις παντα πληρωνουμε κατι παραπανω ... :'(

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.