Jump to content




Κωστάκης

Recommended Posts

FYI κυκλοφόρησε η final Cyanogen Mod7 (2.3) - (10 April 2011)

Δεν ειναι κάποια beta, ειναι η κομπλέ. Την έβαλα απο προχθές και ειναι μακράν η καλύτερη CFW που εχω δοκιμάσει.

Δεν θα χάσετε. Επίσης, σε συνδυασμό με MoboPlayer (μακράν ο καλύτερος player), παίζω πλέον χωρίς σπασίματα mkv...

Βέβαια μπορεί να είναι stable σαν CM αλλά δεν είναι stable για το Blade! Ας μην βιαστεί κάποιος συνεπώς...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 992
  • Created
  • Last Reply

Εγώ θεωρώ ότι μέχρι να είναι στο 100% η υποστήριξη του κινητού(βλ.ράδιο),τότε καλύτερα να μείνεις σε κάποια καλή 2.2(πχ ss rls4).Και στην πορεία όταν υποστηριχθεί πλήρως,να γίνει η αλλαγή σε gen2 και σε cm7.Δεν είναι δα και τόσο τεράστιες οι διαφορές.

Link to comment
Share on other sites

Το ίδιο το setcpu έχει benchακι

Δεν κάνω με το setcpu.Έχει η ρομ μέσα δικιά της επιλογή

EDIT: Lagαρει λίγο στο μενού :/ .Υπάρχει λύση ή απλά συμβιβάζεσαι?

EDIT:Μου έσπαγε τα νεύρα.Κόλλαγε και σε άλλα σημεία.Βάζω rls4 και αν μου αρέσει περισσότερο απο την modaco την κρατάω αλλιώς πίσω στην r12

Link to comment
Share on other sites

εδώ είναι μια αρκετά πετσοκομμένη έκδοση που είχα φτιάξει στην online "κουζίνα", από όσες εφαρμογές μπορούσα εκ των υστέρων να περάσω (για να φύγουν για SD, ελέω A2SD+), χωρίς wavesecure.
Link to comment
Share on other sites

εδώ είναι μια αρκετά πετσοκομμένη έκδοση που είχα φτιάξει στην online "κουζίνα", από όσες εφαρμογές μπορούσα εκ των υστέρων να περάσω (για να φύγουν για SD, ελέω A2SD+), χωρίς wavesecure.

ευχαριστώ πολύ

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά,έχει κάποιος να ανεβάσει κάπου την modaco r11?Έβαλα την r12 και έχει μέσα και το mcaffe wave secure που σπαμάρει ασταμάτητα και δεν μπορώ να το βγάλω με τίποτα.

Αν μπορεις να ξαναπερασεις ROM , πηγαινε στην R12 μεσα στο zip αρχειο στο System\App και σβησε το apk του McAfee , εγω αυτο ειχα κανει!!

Δοκιμασε ομως την Swedish Spring RLS4, δεν υπαρχει συγκριση! :)

Link to comment
Share on other sites

Αν μπορεις να ξαναπερασεις ROM , πηγαινε στην R12 μεσα στο zip αρχειο στο System\App και σβησε το apk του McAfee , εγω αυτο ειχα κανει!!

Δοκιμασε ομως την Swedish Spring RLS4, δεν υπαρχει συγκριση! :)

Το δοκίμασα,Δεν γίνεται.Και απο terminal emulator δοκίμασα.παλι τίποτα.Θα το έχω στα υπόψιν μου για τη swedish.Τώρα δεν γίνεται..Παλεύω απο τις 3 μαζί του

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά,προσπαθώ να εγκαταστήσω εφαρμογή απο το μαρκετ και όλο μου λέει πως απέτυχε η εγκατάσταση.Έχει τύχει σε κανέναν?

Αν πατήσεις στο notification,τι error σου δίνει;

Link to comment
Share on other sites

sim contacts πως βλέπει η συσκευή ρε παιδιά?

αισθάνομαι τόοοοσο αρχαίος....

κάθε δουλειά θέλει τη δική της εφαρμογή στο android?

Εκεί που είσαι και βλέπεις τις επαφές σου,πατάς το menu->επιλογες προβολής->και τικάρεις το επαφές κάρτας sim

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.