Jump to content




Κωστάκης

Recommended Posts

  • Replies 992
  • Created
  • Last Reply

Σαν απλή χρήση τηλεφώνου(10-15 λεπτά κλησεις/μέρα) με ελάχιστη χρήση wifi(10-15λεπτά/μέρα) και καμμία εφαρμογή αναλόγως τι θέλω να δώ(όχι παιχνίδια).Κρατάει 3 μέρες άνετα.

Σε ταξίδια που το χρησιμοποιώ για media player,περίπου ένα 5ωρο βγάζει.

Στην αρχή βέβαια που του έπινα το αίμα,δεν κράταγε πάνω απο 3-4 ώρες.

ΥΓ.Απο τότε που ξήλωσα τον task killer με rls4 και συγκριτικά με τώρα που δεν έχω task killer,έχει πολύ καλύτερη συμπεριφορά η μπαταρία στον χρόνο.

Link to comment
Share on other sites

Συνήθως με μουσική σχεδόν όλη την ημέρα και κανά παιχνίδι για λίγο βγάζει μια μέρα με υπόλοιπο ενα 20%.Αυτή τη στιγμή που το μόνο που έχω κάνει είναι να μιλήσω ένα τέταρτο και να ακούσω άλλο ένα τέταρτο μουσική(πήγαινε-έλα φροντηστήριο) μετράει 2 μέρες και 6 ώρες και είναι ακόμα στο 53%.

Link to comment
Share on other sites

Η μπαταρία κρατάει με λογική χρήση όλων περίπου 2 ημέρες (τηλ αγορασμένο 1/3/2011 με fw RLS4b) με σκίσιμο σε wifi/games/navi με το ζόρι 3 ώρες και standby με τηλέφωνα μόνο περίπου 3 ημέρες.

Link to comment
Share on other sites

παιδια SOS εκανα upgrade το blade απο gen1 σε gen2 με επυτιχια (πολυ ευκολη διαδικασια) και περασα την cyanogenmod nigthly 41 και αυτο ολα καλα και σημερα ειπα να περασω την nigthly 42 το κατεβαζω και το περναω και αυτο με επυτιχια (η nigthly 42 μιλαμε ειναι εξαιρετικη) και διαγραφω το backup της nigthly 41 για να κανω νεο backup τησ 42 μετα απο δυο ωριτσες βλεπω οτι βγηκαν δυο νεα nigthly η 50 και 51 το κατεβαζω και παω να το περασω με το To ρομ manager και την ωρα που παι να μπει σε recovery mod σταματαει στο πρασινο ανδροιδες ωση ωρα και να περιμενω δοκιμασα με την swidies rls5 αλλα παλι τα ιδια δεν με βαζει σε recovery ολα αυτα με την τελευταια εκδοση του ρom manager και την τελευταια εκδοση του clockwork 3.0.14 (μου το επειβαιβεωνει οτι το flashaρισμα εγινε με επυτιχια) παρακαλω αν καποιος το γνωριζει ας με βοιθησει. και να συμειωσο οτι το προβλημα ξεκινησε οταν διεγραψα το backup που ειχα κανει στην cyanogenmod 7.0 nigthly 41 και αν μπορει καποιος ασ μου στιλει το backup

Link to comment
Share on other sites

είστε ευχαριστημένοι με το σήμα και την ποιότητα του ως τηλέφωνο?

εμένα μου φαίνεται μούφα για 1,35w sar

φρίκαρα όταν το έμαθα,μετά την αγορά ψάχτηκα κλασικά μόνο με τη μπακατέλα το iphone συγκρίνεται σε ψήσιμο.... και κάτι pad smartphones...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.