Jump to content




Κωστάκης

Recommended Posts

  • Replies 992
  • Created
  • Last Reply

και από του πρώτους που την έχουν δοκιμάσει φαίνεται ότι κλειδώνει την μνήμη στα 256ΜΒ πάλι :) ...εγώ πάντως δεν θα την βάλω...εδώ και αρκετό καιρό στην CM7 έχω βολευτεί :)

Link to comment
Share on other sites

H CM 7.02 έχει ραδιόφωνο και accelerometro;

Αντιμετωπίζετε ξαφνικά reboots (κατά τη φόρτιση ή σε stand by);

Η εγκατάσταση που κάνατε ήταν σε gen 1 με τη κατάλληλη αλλαγή του σε gen 2 ή κατευθείαν σε gen 2;

Link to comment
Share on other sites

H CM 7.02 έχει ραδιόφωνο και accelerometro;

Αντιμετωπίζετε ξαφνικά reboots (κατά τη φόρτιση ή σε stand by);

Η εγκατάσταση που κάνατε ήταν σε gen 1 με τη κατάλληλη αλλαγή του σε gen 2 ή κατευθείαν σε gen 2;

Δεν έχει ραδιόφωνο και το επιταχυνσιόμετρο lagάρει μετά από λίγες ώρες. Ξαφνικά reboot κάνει κατά την φόρτιση μόνο, όχι σε stand by. Πέρασα tpt που έκανε το τηλέφωνο gen2 και CM 7.0.2

Link to comment
Share on other sites

Συνφορουμιτες μου γεια σας απόκτησα ενα πρόβλημα με το blade μου ενω τόσο καιρο ειχα wi-fi κανονικά εδω και 5 μέρες δεν βρισκει κανενα δίκτυο .. κανω σαρωση και δεν βρισκει τίποτα εχω δοκιμάσει με πολλα προγραματα αλα τζίφος τι να κάνω?

Link to comment
Share on other sites

Συνφορουμιτες μου γεια σας απόκτησα ενα πρόβλημα με το blade μου ενω τόσο καιρο ειχα wi-fi κανονικά εδω και 5 μέρες δεν βρισκει κανενα δίκτυο .. κανω σαρωση και δεν βρισκει τίποτα εχω δοκιμάσει με πολλα προγραματα αλα τζίφος τι να κάνω?

Λογικά πας για RMA...

Δοκίμασε πάντως να φλασάρεις νέα ROM μπας και ξεσκαλώσει...

Link to comment
Share on other sites

Λογικά πας για RMA...

Δοκίμασε πάντως να φλασάρεις νέα ROM μπας και ξεσκαλώσει...

και πως να το κανω αυτο αδερφε? εχω περασμένο ρομ μαναγγερ μεσα... αλλα σε περίπτωση που πρεπει να μπω ιντερνετ πως θα μπω?

Link to comment
Share on other sites

και πως να το κανω αυτο αδερφε? εχω περασμένο ρομ μαναγγερ μεσα... αλλα σε περίπτωση που πρεπει να μπω ιντερνετ πως θα μπω?

Ο Κωστάκης φρόντισε για αυτό, ας μην επαναλαμβανόμαστε. Δεν χρειάζεσαι internet για να κατεβάσεις rom απευθείας στο κινητό σου, φαντάζομαι έχεις υπολογιστή.

Link to comment
Share on other sites

Ο Κωστάκης φρόντισε για αυτό, ας μην επαναλαμβανόμαστε. Δεν χρειάζεσαι internet για να κατεβάσεις rom απευθείας στο κινητό σου, φαντάζομαι έχεις υπολογιστή.

Oκ φιλε απλως πιο απολα ειναι ... και εχω και λινυχ στο πσ οποτε δεν ξερω αμα μπορεσω να τα τρεξω αυτο με προβληματίζει

Link to comment
Share on other sites

Oκ φιλε απλως πιο απολα ειναι ... και εχω και λινυχ στο πσ οποτε δεν ξερω αμα μπορεσω να τα τρεξω αυτο με προβληματίζει

Και εγώ λίνουξ έχω, δεν παίζει ρόλο. Δεν χρειάζεται να τρέξεις κάτι, απλά ακολουθείς τις οδηγίες του νήματος.

Αν φοβάσαι να το κάνεις, απλά πήγαινε το κινητό για RMA να τελειώνεις.

Link to comment
Share on other sites

Μπααα.

Έβγαλα την μπαταρία και όταν το άνοιξα είχε ακόμα την κανονική ROM.

Θα δοκιμάζω να του περάσω την Ουγγαρέζικη ROM μέσω του ClockWork, μήπως δουλέψει έτσι...

Link to comment
Share on other sites

Βγήκε η επίσημη 2.2 από την wind

Εγώ πάντως εδώ και δύο μέρες είμαι με CM 7.0.2 σε Gen2 και μπορώ να πω ότι είμαι πολύ ευχαριστημένος.

τρέχει πιό γρήγορα από την swedish spring;

είχα δοκιμάσει cm και ήταν πολύ πιό αργή δυστυχώς..

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Παίδες,σκέφτομαι να αλλάξω την modaco r11 μιας και την βαρέθηκα + ότι τρώει κάτι κολλήματα ώρες ώρες απο κάτι αλχημείες που είχα κάνει και λέω να βάλει αυτή

[ROM] Swedish Spring RLS5 Remix2 - Phat One - Android @ MoDaCo 2.2 είναι έτσι?

Θα χωρέσει έτσι όπως είναι?Γιατί κάτι είχα διαβάσει πως δεν χώραγε και κάτι κάνανε για να αλλάξουν την μνήμη που δίνει για την ρομ αλλά δεν το βρίσκω.Είναι gen 1 το κινητό

Link to comment
Share on other sites

Βάλε την "κανονικη" SS5 [ROM] [froyo] Swedish Spring RLS5 [2011-04-19] [OLED+TFT] [Gen1][Gen2] - Android @ MoDaCo και μετά βάζεις ότι άλλο θες

Αν και έχω να χρησιμοποιήσω το blade 1 μήνα, μια ψήφος και από εμένα για την SS. Θυμάμαι ήταν με διαφορά πολύ πιό γρήγορη και με καλή κατανάλωση.

Link to comment
Share on other sites

Ωραία η ss5.Έβαλα πάλι τον stock 2.3 launcher που πάει νερό.Η μόνη ξενέρα που έφαγα ήταν ότι ξέχασα να κάνω backup τις επαφές και πάπαλα στο τέλος.Επίσης με αυτή την ρομ έχω πιο δυνατό wifi.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.