Jump to content



Recommended Posts

2 ερωτησεις σχετικα με Android Apps μιας κ ειμαι νεουδι ακομα.

1) Εστω οτι βρισκω ενα προγραμμα στο playstore σε "προσφορα free" για λιγες μερες,απαξ κ το εγκαταστησω και αργοτερα το βγαλλω, το εχω παντα αυθεντικο στο Gmail acc?

2)Καποιο app που να κανει τις υπαρχουσες εικονες pdf μονοκομματο εχει κανενας να προτεινει?

Link to comment
Share on other sites

η εφαρμογή που αγόρασα δεν εμφανίζεται καν στο play store. μόνο η καινούρια έκδοση, που πρέπει να την ξαναπληρώσω. Για να είμαι ακριβής, της mobiata το flighttrack είχα αγοράσει. Τώρα μου εμφανίζει μόνο το flighttrack5 και μου ζητάει να ξαναπληρώσω.

Το είχα αγοράσει και εγώ, αλλά παρόλο που δεν φαίνεται με αναζήτηση ή στις εφαρμογές του dev, εμφανίζεται όμως στο my apps > all .Μόλις το δοκίμασα και κάνει download και install κανονικά.

Sent from my Galaxy Nexus using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

η εφαρμογή που αγόρασα δεν εμφανίζεται καν στο play store. μόνο η καινούρια έκδοση, που πρέπει να την ξαναπληρώσω. Για να είμαι ακριβής, της mobiata το flighttrack είχα αγοράσει. Τώρα μου εμφανίζει μόνο το flighttrack5 και μου ζητάει να ξαναπληρώσω.

Δεν τους στέλνεις κανένα μηνυματάκι, αν δε βαριέσαι; Μπορεί να βγάλεις τίποτα...

Link to comment
Share on other sites

2 ερωτησεις σχετικα με Android Apps μιας κ ειμαι νεουδι ακομα.

1) Εστω οτι βρισκω ενα προγραμμα στο playstore σε "προσφορα free" για λιγες μερες,απαξ κ το εγκαταστησω και αργοτερα το βγαλλω, το εχω παντα αυθεντικο στο Gmail acc?

2)Καποιο app που να κανει τις υπαρχουσες εικονες pdf μονοκομματο εχει κανενας να προτεινει?

1) Ανάλογα αν ειναι free of use για μερικες μερες ή free κανονικά, το αναφέρουν στην περιγραφή πάντως. πχ οι daily free εφαρμογες απο το amazon store οταν τις "αγοράζεις" μετα όποτε και να τις εγκαταστήσεις είναι free.

2) Δοκίμασε το CamScanner. Είναι απο τα κορυφαία.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Όσοι έχετε Cyta τηλεφωνία δοκιμάστε αυτό Cyta 4U - Google Play Store

Δωρεάν για 2 μήνες, μετά κάθε μήνας 3 ευρώ εξτρα στον λογαριασμό της cyta. 2 μέρες τώρα το δουλεύω στο note2 (με wifi) και είναι τζάμι. Επιτέλους μπορώ να πάρω τηλέφωνο :hehe: :hehe: :hehe:

εδώ περισσότερα : http://cyta.gr/el/PressCenterSection/pressReleases

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Δεν ξέρω αν έπρεπε να το βάλω εδώ ή στο "Android Applications", όπως και να'χει...

Όποιος ενδιαφέρεται, ας ρίξει μια ματιά σε ένα παιχνιδάκι που έφτιαξα σε Unity

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.zennogames.drunkted3d

Είναι παιχνίδι ισορροπίας με χειρισμό μέσω του tilt της συσκευής, με αρκετά μπόνους αντικείμενα για σταδιακή αύξηση της δυσκολίας..

Εδώ η σελίδα του παιχνιδιού στο Facebook

https://www.facebook.com/drunkted3d?fref=ts

Δεκτά οποιαδήποτε σχόλια και αναφορές σε bugs ή προτάσεις για προσθήκες σε επόμενα updates... Έρχεται σύντομα και η έκδοση για iOS (περιμένουμε έγκριση από το Apple Store)...

Link to comment
Share on other sites

ποιο καλο παιδι θα μου θυμησει το app που οταν σε παιρνει τηλ δεν δειχνει τπτ και οταν πατας τον κωδικο σου βγάζει ολες τις ειδοποιησεις?

Το hide it pro μάλλον εννοείς.?

Link to comment
Share on other sites

ποδηλατες , ορειβατες , πεζοποροι καποιο προγραμμα το οποιο να σχεδιαζω διαδρομη μεσω ridewithgps(δε κολλαω στο προγραμμα) , να την περασω σε καποιο προγραμμα στο android και να μου δειχνει την διαδρομη.

Οχι να με καθοδηγει και να μου λεει οπως η δεσποινα απο το sygic "στριψε εδω" αλλα να εχει χαραγμενη την διαδρομη και απλα να δειχνει το gps location , ωστε να μη χανομαι στα βουνα που θα παρω το καλοκαιρι

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.