Jump to content



Elder Scrolls V: Skyrim


astrolabos

Recommended Posts

Κανει σε κανεναν αλλον κολλημα με την κινηση?

Καμμια φορα κολλαει και ασχετα με το με τι κατευθυνση παω... παει συνεχομενα δεξια σαν να παταω το "D"... Χωρις να ειμαι σε κλιση...

Επισης τωρα ενω ειμαι 298/300kg, πηγαινει αργα... save/reload προφανως δεν βοηθησαν.

Τελος να ρωτησω: Δεν εχει το leveling up του Oblivion ετσι?? Οπου εχεις minor/major skills και με τα major παιρνεις επιπεδο?

Link to comment
Share on other sites

έτσι και το patch δεν περιέχει υποστήριξη για crossfire (αυτό διαβάζω στα φορουμ, ότι δηλαδή είναι φταίξιμο της Bethesda και όχι της ATI) θα:wall:

αλήθεια...μπορούμε να το παίξουμε σε coop ;;; θα ήθελα αστρολάβο ή αρχαγγελος για συμπαικτες

Link to comment
Share on other sites

Ας μου εξηγήσει όμως κάποιος, γιατί μέσα σε πόλεις τρώει βουτιές το framerate. Μόλις βγαίνεις από το dragonsreach και κοιτάς προς τα κάτω την πόλη με το δέντρο, ακόμα και στο Low βγάζω κάπου στα 42 καρέ. Στο ultra 33-35. WTF;

Σε μέρη εκτός πόλεων, όσο λεπτομερή και αν είναι 60άρι.

δωσε mhz στο cpu να δεις πως θα παει. ειχα και εδω το ιδιο προβλημα στα 3.6zghz, στα 4ghz πηρε πολυ πανω (i7 920/gtx460)

Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει καμια πληροφορια για collector's edition?

skyrim_ce_items_uk.png

Collector's Edition

In addition to including a copy of the game, this limited edition includes a 12” Alduin statue, ‘The Art of Skyrim’ coffee table book, and ‘The Making of The Elder Scrolls V: Skyrim’ DVD.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.