Jump to content



Elder Scrolls V: Skyrim


astrolabos

Recommended Posts

δεν έπιασα το αστείο

ε δεν ειναι να κυλιεσαι και στα πατωματα.. anti-suicide campaign ad και καλα. προχωράει αργα σε black&white mode στη γεφυρα, κατεβαζει οτι mead εχει πανω του, γινεται φεσι και φουνταρει.

πιο αστειο ειναι το ποσο καμενος μπορει να ειναι ο τυπος που το φτιαξε... :slap:

Παρε αυτο αν θες να λιωσεις:

[ame]

[/ame] Έγινε επεξεργασία από RGit7789
Link to comment
Share on other sites

Εγώ έχω το level 1 φλωγοβόλο (flames) που τους τεντώνει όλους :hang3: Ντάξει, η δυσκολία είναι για 10χρονα έτσι...;

με τπτ στο expert η στο master δεν σκωτωνεις με flames, ανεβασε το diff δν λεει αλλιως,εγω το χω στο master και το κατεβαζω πολλες φορες στο expert γιατι δεν παλευεται.

Link to comment
Share on other sites

το ανέβασα και εγώ σε expert και το επιτέλους η μαχη με τους δράκους απέκτησε νόημα.

έχω πρόβλημα με τα dragon bones και scales, AN τα φορτώσω σε ένα companion και μετά εγώ διαλέξω άλλο companion για να κυκλοφορώ αυτά θα χαθούν? το έχει κάνει κανείς?

Κανένα άλλο γνωστό safe storage?? σπίτι δεν θέλω να αγοράσω ακόμα!

ρε παιδιά θέλω να πάρω σπίτι στο makarth ΄και στο riften και δεν θέλω να ξοδευτώ στο whiteshield. (ξενέρωτη πόλη

:) )

φαντάζομαι και στο makarth και στο riften χρειάζονται αρκετές αποστολές για να μου επιτρέψει να αγοράσω... ή είναι εύκολο σε κάποιο από τα δύο?

Link to comment
Share on other sites

Και εγω σε ενα βαρελι στο υπογειο των companions τα εχω και δεν εχουν παθει κατι.

Κυριως τo dragon loot δηλαδη γιατι αυτο ειναι που πιανει πολυ weight και αξιζει, βιβλια κτλ δεν μαζευω.

Link to comment
Share on other sites

Περί σπιτιών:

To σπίτι στο Whiterun είναι καλύτερο από του Markarth. Αρχικά το Whiterun είναι στη μέση του χάρτη. Το σπίτι έχει storage με το που μπαίνεις, είναι διπλα από blacksmith, στην είσοδο της πόλης. Νταξ, δεν έχει enchanting shrine, αλλά σιγά τα ωά, κάνεις fast travel στο dragonreach και κάνεις enchant εκεί. Άσε που είναι κ ο κουμπάρος ο mage δίπλα από το shrine και πουλάει και soul gems. Στο Markarth, που έιναι τέρμα δυτικά, είναι τεράστιο το σπίτι, enchanting shrine είναι στο υπόγειο και ΔΕΝ έχει ούτε ένα storage εκεί. Επίσης θέλει αρκετό περπάτημα από την είσοδο της πόλης για το σπίτι. Το άλλο σπίτι δε το κοίταξα καν.

Link to comment
Share on other sites

μεχρι να μαζέψετε gold και να παρετε σπιτια με chest lol...

~ ανοιγει console

player.setav carryweight 5000

το καλό που εχει το να τα κουβαλάς ολα μαζί ειναι οτι μπαίνουν σε κατηγορίες.

Έχω 2 σπίτια και τελικά ειναι φασαρία να τρεχεις γύρω γύρω το σπιτι πανω κάτω τις σκάλες να δεις σε πιο chest εχεις το τάδε item..οπότε τα κουβαλάω σχεδόν όλα πάνω μου, εκτος απο τα βιβλια που εχω διαβάσει και κατι unenchanted weapons/armors.

:beer:

Link to comment
Share on other sites

Mage έχει στην ταβέρνα στο riften και μπορείς να πάρεις μια mage όταν τελειώσεις την daedric quest της Azura. Αυτούς έχω δει μέχρι στιγμής. Εγώ έχω πάρει τον elf απο το rivenwood. Την Lydia την έχω σπίτι στο Whiterun να καθαρίζει πατάτες. :p

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.