Jump to content



Elder Scrolls V: Skyrim


astrolabos

Recommended Posts

Τα integrents τα εχω σε ενα σεντουκι ολα μεσα τα potions κοιταζω να τα πουλαω οταν γινονται πολλα στο inventory . Αν τελειωσεις τα college-mage quests εχεις το διαμέρισμα του archmage στο winterhold και μπορεις να το κανεις αποθηκη εχει 2-3 σεντουκια εκει εχεις στο ενα οπλα στο αλλο integrents και στο αλλο potions πχ

Link to comment
Share on other sites

καλα, άμα βγάλεις άκρη με ingredients/crafting materials/soul gems κτλ... γράψε μου...

εγώ πλέον, μετά από πολλές ώρες παιχνιδιού, όταν πάω να κάτι craft φτύνω αίμα...και υποτίθεται ότι τα έχω οργανωμένα (σε ξεχωριστά chests κτλ κτλ)

Link to comment
Share on other sites

Τι γίνεται;Πολύ ησυχία εδώ μέσα.Το τερματίσατε όλοι;

Τεσπα.Ένα τρελό bug που βρήκα σήμερα (δεν έχω βάλει κανένα patch).Έφτασα σε σπηλιά και δυστυχώς άφησα το άλογο πολύ κοντά στην είσοδό της.Όταν βγήκα ανέβηκα στο άλογο και έγινα το άλογο...Δεν μπορούσα να κάνω unount και γύρισα στην σπηλιά και εκεί είδα ότι απλά δεν είχε ανέβει στο άλογο...:fist:

enb2011_12_20_12_3_18.jpg

enb2011_12_20_12_3_11.jpg

enb2011_12_20_12_2_44.jpg

enb2011_12_20_12_2_15.jpg

Link to comment
Share on other sites

Μονο για 6900 το improvement, οι 5800 μας μαλλον πεθαναν :(

Eσυ αν ησουν η εταιρεια θα φτοντιζες να παρεχεις βελτιωσεις στο τωρινο σου Line Up ή και σε αυτο που βγηκε πριν χρονια και εμπορικα ειναι νεκρο?

-Σκεψου σαν "εταιρεια" οχι τι ειναι σωστο και λαθος-

Link to comment
Share on other sites

Eσυ αν ησουν η εταιρεια θα φτοντιζες να παρεχεις βελτιωσεις στο τωρινο σου Line Up ή και σε αυτο που βγηκε πριν χρονια και εμπορικα ειναι νεκρο?

-Σκεψου σαν "εταιρεια" οχι τι ειναι σωστο και λαθος-

Εγώ πιστεύω κάνουν marketing tricks για να ξεστοκάρουν τις 6900 ενόψει του release των 7900. Δεν είναι τυχαίο ότι έβγαλαν preview driver με 10-15% perfomance improvement στο GOTY 2011 μόνο για τις 6900.

Link to comment
Share on other sites

Oλα αυτα βρε παιδια....

Και γω 5ΧΧΧ σειρα καρτα εχω, νταξει θα φτιαξουν 5 προβληματα που πιθανόν να εχω-εχουμε αλλα ειναι λογικο το development να γινεται στις τελευταιες καρτες.

Ναι αλλά βάλε και την παράμετρο της μεταπωλητικής υποστήριξης των προϊόντων που βγάζεις.

No no no.

To USED το "κυνηγανε" κιολας (βλεπε Online Pass/DLC bonus για καθε νεα κοπια games etc) σαν "βιομηχανια".

Δεν τους συμφερει να μενει το hw.

Αλλα να "καιγεται"/βγαινει obsolete λογω αλλαγης προτυπων/API etc

Έγινε επεξεργασία από Nephiλiμ
Link to comment
Share on other sites

Eσυ αν ησουν η εταιρεια θα φτοντιζες να παρεχεις βελτιωσεις στο τωρινο σου Line Up ή και σε αυτο που βγηκε πριν χρονια και εμπορικα ειναι νεκρο?

-Σκεψου σαν "εταιρεια" οχι τι ειναι σωστο και λαθος-

Ένας από τους λόγους των πλασματικών απαιτήσεων του pc. Υποστηρίζονται μόνο τα τελευταία προϊόντα και από τους καρτάδες και τους game developers.

Έχεις δίκιο Νεφ, σκέψου όμως και αυτόν που έσκασε 600€ για 5970 τρεις μήνες πριν την κατάργηση της σειράς. Τα 600€ για 2-3 βαρβάτα games του τρέχοντος έτους τα δίνεις;

Και παλιότερα οι ίδιες εταιρείες που λες, έριχναν τις τιμές μέσα στο έτος καθώς απαξιωνόταν το προιόν ενόψει της νέα σειράς; Τώρα γιατί δεν το κάνουν;

Μήπως γιατί κατάλαβαν πόσα κιλά μλκς είναι οι pc gamers που τους φτύνεις στα μούτρα και σου λένε "το pc "σπέρνει" και έτσι".

BTW, σε εκείνη την πόλη με τους καταρράκτες στο Skyrim όταν έχει ομίχλη πέφτω ακόμα και στα 25καρέ. Διακαιολογείται τέτοια ξεφτίλα με hw 5 έτη μπροστά από το xbox, έστω και αν είναι περσινό.

Το ίδιο και στα expansion του fallout 3 της ίδιας εταιρείας. Με την 260 έπεφτα κοντά στα 25 καρέ ακόμα και με τα Patch. Με την 5850 καρφωμένα 60. Γιατί; Γιατί πολύ απλά κάποιες ατέλειες των expansion του fallout αντιμετωπίστηκαν με τους drivers της ΑΤΙ, ενώ στην 260 επειδή ήταν παλιό μοντέλο όχι. Άντε να τα πεις αυτά στον Σεμπ και να σε καταλάβει.

Link to comment
Share on other sites

btw, τα dragon bones και scales χρειάζονται για κανά craft κτλπ ή τσάμπα τα κουβαλάω; Είναι και βαριά τα άτιμα...

βρες ασφαλές μέρος και φίλα τα. με blacksmith 100 φτιάχνεις top πανοπλία. light και heavy

Link to comment
Share on other sites

Ρε σεις πραγματικά....

ΤΙ ανάλυση είναι αυτή για ένα game ου θες δεν θες....σου λέει τι να κάνεις, πότε και πως.

Σφάξε και win the game είναι η κατάσταση. Είτε φοράς top armor, είτε σλιπάκι μινέρβα.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.