Jump to content



Elder Scrolls V: Skyrim


astrolabos

Recommended Posts

[MENTION=4676]tragikos[/MENTION]

Welcome to GameFly

με αυτό βγαίνει ακόμα φτηνότερα δες και για steamworks

Το πήρα ήδη από χθες και έφτασα lvl 5. Πρέπει να σε σταματάνε για να σταματήσεις να παίζεις... :p

Δεν κατάλαβα πως λειτουργεί αυτό που μου 'δειξες πάντως, το κάνεις πιο λιανά;

Επίσης ερώτηση:

- Μαζεύω κάποια πράγματα και τα κρατάω να τα πουλήσω γιατί έχουν πχ αξία 50, έχει νόημα;

- Όταν πάω να τα πουλήσω έχουν αξία 20 wtf!

Έγινε επεξεργασία από tragikos
Link to comment
Share on other sites

είναι το νέο direct2drive και έχει προσφορά στα νέα μέλη το πρώτο game 30% έκπτωση.

50 είναι η αξία προϊόντος και 20 πόσο το αγοράζει. το πόσο το αγοράζει ανεβαίνει με το speech η και με perks ή και items. για να μαζεύεις αντικείμενα για πώληση κοίτα σχέση βάρους αξίας

Link to comment
Share on other sites

το μυαλο σου στο farming

Kουσουρια, δε κοβονται!

Το πήρα ήδη από χθες και έφτασα lvl 5. Πρέπει να σε σταματάνε για να σταματήσεις να παίζεις... :p

Δεν κατάλαβα πως λειτουργεί αυτό που μου 'δειξες πάντως, το κάνεις πιο λιανά;

Επίσης ερώτηση:

- Μαζεύω κάποια πράγματα και τα κρατάω να τα πουλήσω γιατί έχουν πχ αξία 50, έχει νόημα;

- Όταν πάω να τα πουλήσω έχουν αξία 20 wtf!

Welcome aboard, u just took an arrow in the knee....

Ειναι η μιζα του εμπορα, με καποια items που φορας κ perks που ξεκλειδωνεις παιρνεις καλυτερες τιμες αργοτερα.

Link to comment
Share on other sites

Λογικά έχουν αναφερθεί ήδη, αλλά υπάρχουν κάπου tips and tricks;

Άλλη ερώτηση. Χθες σκότωσα τον πρώτο μου δράκο. Πρέπει να προσγειώνεται για να μπορώ να τον χτυπήσω; Χαζό δεν είναι; Δράκος είναι θα έπρεπε να με έχει κάψει από ψηλά! :p

Link to comment
Share on other sites

Αν καθεσαι στη μεση του χωραφιου μπορει κ να μη προγειωθει ποτε. Μου εχει τυχει 2 φορες να μη θελει να κατσει... Εχω την εντυπωση ομως οτι αν εισαι εκτος οπτικου πεδιου, αναγκαζεται να κατεβει (κ να τον πετσοκοψεις με ανεση!).

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.