Jump to content



Elder Scrolls V: Skyrim


astrolabos

Recommended Posts

Το καλύτερο mod με διαφορά!:hehe:

Steam Community :: Steam Workshop :: Item Details

Όσο περίεργο και αν φαίνεται στις 30+ ώρες που έχω ρίξει στο παιχνίδι, άντε να το χω ακούσει 4 φορές... :...:

Πόσο μεγάλο είναι το High Res pack; Επίσης είναι το ίδιο με το mod αλλά ενσωματωμένο ή βγάλανε επίσημο;

Link to comment
Share on other sites

Το τερματισα last week @lvl39 αν θυμαμαι καλα.

Το "κακο" ειναι οτι πλεον ειμαι τοσο τουμπανος που ολα φευγουν με 2 power strikes, βαρια.

Μονο κατι named δρακοι αντεξαν 2 διπλα power strikes (παιζω dual axe spec, furry warrior for ever :p). K με τοσο armor μου κλανουν οι melee, οι casters με βιαζουν χαλαρα ομως... Ολα αυτα σε Master mode...

Κανω καμια εξερευνηση που κ που αλλα βαρεμαρα πλεον, χαζα κ μισα επαναλαβανομενα q μειναν...

/Off topic

Πες μου εναν(1!) λογο που εβαλες τον Bush avatar...! >_<

Link to comment
Share on other sites

Από τη στιγμή που έφτιαξα το smithing,alchemy,enchanting με τον γνωστό τρόπο και αναβάθμισα το τόξο μου και 2 κομμάτια jewellery έχασα κάθε ενδιαφέρον για το παιχνίδι.

one-shot τα πάντα, άντε 2 shot το πολύ ειδικά από stealth, critical->dead

νο φαν ενιμορ, και όλα αυτά χωρίς ίχνος cheating. Εύκολα εφικτό

Έγινε επεξεργασία από darkCount
Link to comment
Share on other sites

News: Valve puts Portal 2's Space Core in Skyrim - ComputerAndVideoGames.com

Steam Community :: Steam Workshop :: Item Details

lol

Για όσους θέλουν να δουν για τι πρόκειται...

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=dl1vJcROUKA]Skyrim Portal Mod - Fall of the Space Core, Vol. 1 - YouTube[/ame]

Link to comment
Share on other sites

Eγω αφου σκότωσα τον alduin (lvl 56) εκανα ενα save και ειπα στον χαρακτηρα μου ''stay here ill be back'' , απο τοτε εχω να καθισω στο δωμάτιο με το σταθερο :hehe: . Θα γυρίσω ομως καποια στιγμη γιατι εχω dark brother hood & wherewolfes . Tωρα τελειώνω το tomb raider 2 στο laptop ( καναπες + sleeping bag = lfe )

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.