Jump to content



Elder Scrolls V: Skyrim


astrolabos

Recommended Posts

Εγώ άλλο φοβάμαι, θέλω να δω τι δουλεια έχει γίνει με την μηχανή γραφικών γιατί είπανε αυτοί οτι είναι καινούργια αλλά αποδεικνύεται η παλιά gamebryo πάλι, που την πιάσανε απο την αρχή την βελτιώσανε και της δώσανε καινούργιο όνομα. Ελπίζω να μην έχουμε τα ίδια frame drops και το lag.

Εκτός και αν είναι καινούργια η μηχανή, αλλά έχουν πάρει την μηχανή της ID(εξού και η αγορά) ή έχουν κάνει κάποιο πάντρεμα στις μηχανές και έχουμε θέματα όπως το rage με pop ups στα textures.

Ειδικά η pic με το στελθ κιλλ στο ορκ πιο πάνω βγάζει μάτι. Πάω στοίχημα ότι είναι ένα ακόμα slow motion kill, ϊδιο με αυτά των fallout. Φαίνεται καλό στο gameplay πάντως με ωραιότερη σκηνοθεσία. Και ο κόσμος του μπορεί να είναι ψιλοφτωχός οπτικά(που πήγαν τα δάση του oblivion; ), αλλά τουλάχιστον ό,τι φαίνεται είναι καλό.

Δεν τα πολυπιστεύω αυτά που γράφουν Petrossortep, θα τρέχει νερό το παιχνίδι.Ίσως με τα mods που θα το τουμπανιάσουν σε γραφικά αργότερα να έχουμε θέμα.

Ελπίζω όταν λένε μαξ να εννοούν τίποτα τρελά φίλτρα σαν το ubersampling. Ελπίζω...

Link to comment
Share on other sites

γιατί ελληνικό;

να υποθεσω οτι φοβαται μην αργησει να ρθει, κ γω για αυτο το λογο το παρηγγειλα απ το πλαισιο..μην τυχον κατσει καμια στραβη κ χασουμε το 3ημερο καψιμο 11 με 13ς νοεμβριου :p

edit---με προλαβε ο alkiviadis

Link to comment
Share on other sites

Recommended Specs

Windows 7/Vista/XP PC (32 or 64 bit)

Processor: Quad-core Intel or AMD CPU

4GB System RAM

6GB free HDD space

DirectX 9 compatible NVIDIA or AMD ATI video card with 1GB of RAM (Nvidia GeForce GTX 260 or higher; ATI Radeon 4890 or higher).

DirectX compatible sound card

Internet access for Steam activation

Minimum Specs

Windows 7/Vista/XP PC (32 or 64 bit)

Processor: Dual Core 2.0GHz or equivalent processor

2GB System RAM

6GB free HDD Space

Direct X 9 compliant video card with 512 MB of RAM

DirectX compatible sound card

Internet access for Steam activation

Έγινε επεξεργασία από Arxagelos
Link to comment
Share on other sites

Recommended PC specs: Win XP/7, quad-core Intel/AMD CPU, 4GB RAM, 6GB HD, DX compat snd card, DX9 vid card w/ 1 GB. GTX 260/Radeon 4890 or higher

Minimum PC specs: Win XP/7/Vista (32 or 64 bit), dual core 2GB, 2GB RAM, DX9c video card w/ 512MB RAM, Internet Access for Steam activation

Also tweeted: "The Min specs get you playing. The recommended specs let you play on High, not on Ultra.

6 gb ram??

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα

Να ρωτήσω κάτι ρε παιδια και γω...υπάρχει περίπτωση να παίξει το Skyrim στο pc μου με Core2Duo 6300 1.86Mhz και κάρτα ati X1950pro ? Βλέπω τα min specs και στεναχωριέμαι ! Θα μου πεις περίμενε βρε φίλε λίγες μέρες μείνανε αλλά δεν γίνεται, πρέπει να προετοιμαστώ ψυχολογικά...καταλαβαίνεται...

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα

Να ρωτήσω κάτι ρε παιδια και γω...υπάρχει περίπτωση να παίξει το Skyrim στο pc μου με Core2Duo 6300 1.86Mhz και κάρτα ati X1950pro ? Βλέπω τα min specs και στεναχωριέμαι ! Θα μου πεις περίμενε βρε φίλε λίγες μέρες μείνανε αλλά δεν γίνεται, πρέπει να προετοιμαστώ ψυχολογικά...καταλαβαίνεται...

Μνήμη; Σε τί ανάλυση;

Χλωμό το βλέπω πάντως.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα

Να ρωτήσω κάτι ρε παιδια και γω...υπάρχει περίπτωση να παίξει το Skyrim στο pc μου με Core2Duo 6300 1.86Mhz και κάρτα ati X1950pro ? Βλέπω τα min specs και στεναχωριέμαι ! Θα μου πεις περίμενε βρε φίλε λίγες μέρες μείνανε αλλά δεν γίνεται, πρέπει να προετοιμαστώ ψυχολογικά...καταλαβαίνεται...

Can You Run It -> The Elder Scrolls V: Skyrim

Νομιζω δεν εχουν περασει ακομη τις επισημες απαιτησεις, αλλα ειναι εκτιμηση. Μια ιδεα θα παρεις ομως...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.