Jump to content



Ποτηροτρύπανα και τρύπες για ανεμιστηρες


ερμαρος

Recommended Posts

Με την σήτα δεν καλύπτονται οι ατέλειες..έχει κενό η σήτα και φαίνεται..

Με u-channel (τσιμούχα) αν βάλει στο κύκλο τότε θα γίνει όμορφο και διακριτικό..imho

Εξαρτάται την σήτα:rolleyes: Αν βάλει κάτι τέτοιο ούτε καν κύκλο δεν θέλει

http://www.aquatuning.de/index.php/cat/c144_1x120mm.html

Link to comment
Share on other sites

πήρα ότι μου είπε ο τσανός.μετα λύπης μου επιστρέφοντας έμαθα ότι το δραπανο απουσιάζει απο το σπίτι μου.:wall:

πάντως σύντομα θα έχετε νέα μου απο την πατατα που θα κάνω.:hang3:

Link to comment
Share on other sites

Ρε συ, αν πας με τέτοια ψυχολογία κάηκες. Προχώρα άφοβα και με προσοχή και μη φοβάσαι τίποτα. Λες και όλοι οι υπόλοιποι που ασχολιούνται με το case modding γεννήθηκαν ξεφτέρια. Με την τριβή όλα θα γίνουν άψογα. εν αναμονή φωτογραφιών...:T::T::T:

Link to comment
Share on other sites

πήγα να κάνω μια δοκιμή σε ενα κομματι που ειχα και πηγα να κοψω τα ποδια μου.αληθεια σου λεω.:p

Ξεμοντάρισε το κομμάτι του κουτιού για να δουλέψεις καλύτερα. (κόβωντας τα πριτσίνια.)

Βάλτο επάνω σε ένα χοντρό ξύλο με σφιχτήρες, για να έχει και οδηγό το τρυπάνι όταν βυθιστεί στο ξύλο.

Άν έχεις και κολονάτο δράπανο ακόμα καλύτερα.

Ειδάλλως φώναξε τον Tsak Norris...:p

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα.Μη έχοντας κοιμηθεί όλο το βράδυ λόγω της παταγώδους χθεσινής αποτυχίας μου,ξύπνησα φουριόζος,πήρα τους αποστάτες μου και έφυγα για την γιαγιά μου όπου υπάρχει ένα παλιο γραφείο που το χρησιμοποίησα σαν πάγκο εργασίας.Εν τέλει μετά 10 λεπτών job's done.

post-5775-1416074805,8085_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Πολύ ωραίος.

Είδες? Όλα πήγαν καλά,τελείωσες με επιτυχία. :T:

koshal όπως βλέπεις θα βάλει τσιμούχα στο κύκλο.

αυτη την τσιμουχα που τη βρισκουμε και πως τη ζηταμε?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.