Jump to content



Ειδήσεις απο την Ελλάδα και όλο τον κόσμο (NewsLab)


Lakisss

Recommended Posts

Μήπως να επιβληθεί και η μπούρκα στις γυναίκες για τον ίδιο λόγο;

Link to comment
Share on other sites

Ναι, αλλά όχι για πάντα.

Όταν γίνουμε εμείς οι ίδιοι στη Χώρα μας μειονότητα, αυτό θα σταματήσει...

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Καλά ο άνθρωπος προσπαθεί να κάνει την Αθήνα Λονδίνο κα εσείς τον κατακρίνετε??? Είσαστε αχάριστοι τελικά

Link to comment
Share on other sites

Cosmo.gr - UFO πάνω από τους Αγίους Τόπους (vid)

πιθανό κολπάκι με φωτισμό ή ολογράμματα? who knows:triniti:

το εν λογω βιντεο σηκωθηκε πολυ πριν , απλα καποιοι το βρηκανε και ειπανε να το πεταξουν τωρα

παλι.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Ερώτηση κρίσεως:

Γιατί δεν αντιδράτε οι Αθηναίοι να πάτε έξω από το Δημαρχείο και τον ραδιοφωνικό σταθμό; Όλοι οι ψηφοφόροι του δεν συμφωνούν με αυτήν την πράξη τι περιμένουν; Απλά είναι τα πράγματα αλλά ούτε ΠΑΜΕ ούτε ΣΠΙΘΕΣ ούτε κανείς "έχει όρεξη" να αντιδράσει για αυτά τα "ασήμαντα" πράγματα. Και γω εδώ και χρόνια δεν λέω χριστός ανέστη, αλλά για δικούς μου και μόνο λόγους και δεν έχω πρόβλημα με όσους το λένε ή μου το εύχονται τον ίδιο. Δεν θα μαλώσω με την γυναίκα μου, το σόι μου και τους φίλους μου επειδή έχω άλλη άποψη. Αλλά καταλαβαίνετε πολύ καλά τι και που στοχεύουν όλοι αυτοί οι κύριοι. Όπως ανέβηκαν εκει πάνω σε μία νύχτα, έτσι εύκολα μπορούν να πέσουν. Κολλάμε όμως στο ποιος θα κάνει την πρώτη κίνηση... :nothing:

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Αγωγή εναντίον του Δημοσίου για τις ζημιές του Δεκέμβρη | Έντυπη Έκδοση | Έντυπη Έκδοση Ελευθεροτυπίας

σαν να τους λέει πως την επόμενη φορά να κόψουν το σβέρκο τους για την προστασία του μαγαζιού τους...

Link to comment
Share on other sites

in.gr - Aναθεώρηση του Σένγκεν και ενίσχυση της Frontex ζητούν Σαρκοζί και Μπερλουσκόνι

όπερ έστι μεθερμηνευόμενον -> υπογράφω τη συνθήκη του Σενγκεν και την αναστέλλω τη "μεταρρυθμίζω" όταν δεν με συμφέρει για να αντιμετωπιστούν έκτακτες περιπτώσεις.

Υπόψιν ότι αυτή η "σύγκλιση απόψεων" προέκυψε μετά από την απειλή δήλωση του Μπερλουσκούνι ότι θα δώσει προσωρινές άδειες παραμονής στου μετανάστες από την Β. Αφρική ώστε να μπορούν να ταξιδέψουν σε άλλες χώρες της Ε.Ε. Ακολούθησε δήλωση της Γαλλίας ότι ίσως θα επανεξετάσει κάποιους όρους της συνθήκης Σενγκεν και οδηγηθήκαμε στη σύγκλιση απόψεων μετά από τη συνάντησή τους στη Ρώμη...

Που θα πάνε όλοι αυτοί οι άνθρωποι; Κάντε μια πρόβλεψη....

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.