Jump to content



Ειδήσεις απο την Ελλάδα και όλο τον κόσμο (NewsLab)


Lakisss

Recommended Posts

Πως πάει αυτό; 4 Νοεμβρίου 2013 το υποσχέθηκε. Ένα χρόνο συμπληρώνουμε σε 19 μέρες.

Φορ γουατ ιτ'ς γουόρθ, θεωρώ ότι είναι τελείως δευτερεύον, αλλά δε βγήκα εγώ να δεσμευτώ ότι θα δώσω δωρεάν ασύρματο γουάι φάι ίντερνετ σε όλη την Ελλάδα σε ένα χρόνο, ούτε είπα ότι το έχω ψάξει και γίνεται.

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=oW1stySqHmM]Bye Bye WiFi - CU TVC 2014 - YouTube[/ame]

Link to comment
Share on other sites

χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

Για σκέψου να καλέσει, ως ΠτΔ, για γεύμα ο Βαγγέλας τον έτερο Βαγγέλα. Δάνειο θα χρειαστούμε...

Link to comment
Share on other sites

χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

Για σκέψου να καλέσει, ως ΠτΔ, για γεύμα ο Βαγγέλας τον έτερο Βαγγέλα. Δάνειο θα χρειαστούμε...

Πιο πιθανό να προτείνει ο ΣΥΡΙΖΑ εμένα για ΠτΔ

Link to comment
Share on other sites

Το ίδιο θέμα απασχόλησε πρόσφατα και τον griefer Καζάκη.

ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΑΖΑΚΗΣ: Χωρίς πραγματική αύξηση της αγοραστικής δύναμης του λαού δεν υπάρχει διέξοδος

Όμως, ενώ η ανισότητα των εισοδημάτων, όπως μετράται από το προ φόρων εισόδημα των νοικοκυριών μεταξύ των ατόμων στο εσωτερικό μιας χώρας, μειώθηκε από το τέλος του 19ου αιώνα μέχρι περίπου το 1970 μετά άρχισαν να αντιστρέφονται οι όροι. Από την δεκαετία του 1980 μέχρι σήμερα άρχισε να αυξάνεται σημαντικά η εισοδηματική ανισότητα φτάνοντας στα επίπεδα των αρχών του 19ου αιώνα.

Εγώ πιστεύω ότι απλά μειώθηκαν οι εξαιρετικοί κάθε τομέα άνθρωποι και αυξήθηκαν οι μετριότητες και οι χαμηλών προσόντων.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πιστεύω ότι απλά μειώθηκαν οι εξαιρετικοί κάθε τομέα άνθρωποι και αυξήθηκαν οι μετριότητες και οι χαμηλών προσόντων.

Αν πραγματικά πιστεύεις ότι το εισόδημα είναι ευθέως ανάλογο των προσόντων, είτε δεν έχεις συναντήσει διδάκτορες σωματιδιακής φυσικής να σφουγγαρίζουν σκάλες για να ζήσουν τα παιδιά τους είτε τους έχεις να σφουγγαρίζουν τις δικές σου... :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Έχασε την άγκυρα του το “Νήσος Κεφαλονιά”

όποιος τη βρει, να την δώσει αμέσως στο λιμεναρχείο :p

ΥΓ Είναι το πλοίο που είχε και την ιερή παντόφλα του Αγ. Διονυσίου. Μου φαίνεται ο συνονόματος άγιος δεν βοήθησε ιδιαίτερα το πλοίο :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.