Jump to content



My new water chiller....


unseen

Recommended Posts

  • Replies 63
  • Created
  • Last Reply
Αρχική απάντηση από eleven [Σήμερα, στις 00:25]

1) θα πρεπει να παρει πιο μεγάλο κουβα γιατι αυτος δεν χωράει πολλές μπύρες:D :D

2) Η κατασταση του οσο πάει και χειροτερεύει .του έχει γίνει έμονη ιδέα .............................

) Και πάλι άψογος .Και εις πολύ κατώτερα.

1) Μεγαλυτερο κουβα και μπυρες , μπορω να φερω εγω..

2) Θα φερω και λιγα μετρα σχοινι σημερα το απογευμα στον καφε να τον δεσουμε χειροποδαρα γιατι εχει ξεφυγει και δε σταματαει..

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από unseen

Θα σου δειξω εγω .... θα δεις τι εχεις να παθεις! Ααααρε δεν θα βρω αζωτο ..! Βρηκα στο Βολο αλλα λιγο... :(

Bρε σποντα ηταν να μου φερεις εκεινα τα πελτερακια ...

Link to comment
Share on other sites

ΕΙΣΤΑΙ ΤΡΕΛΟΙ ΡΕ!!!!!!!!! ΜΑΖΕΨΤΕ ΤΟΥΣ!!!!!!! ΠΑΓΩΚΩΛΟΝΕΣ ΘΑ ΣΑΣ ΒΡΟΥΝΕ!!!

Πάνος Σομπολος '' Παγωμένοι βρέθηκαν 3 υπερχρονιστές υπολογιστών δίπλα απο pc τους και δίπλα τους ήταν 2 πιγκουινοι που πέζαν τένις.... '':p

Link to comment
Share on other sites

εχω -5.5 αλλα οσο και αν το ζεστενα το κατω μερος του μπλοκ (ακομη και με γκαζακι) , το πανω μερος και το υγρο εβγαιναν παγωμενα! Αρκετα ενθαρυντικο αυτο πιστευω. Αυριο αν ξυπνησω νωρις θα το δοκιμασω πανω στην μητρικη.

post-60-1416070889,2145_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.