Jump to content




deninho

Recommended Posts

  • Replies 1,1k
  • Created
  • Last Reply

Εκεί να καείς :p

Εγώ κάηκα πάντως. ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΤΑΙ και όλα τα λεφτά είναι η διάρκεια της μπαταρίας.

wifi on

3g on

gps on

Σερφάρισμα πείραγμα για να δω τι παίζει με το τηλέφωνο και βγάζει 2 μέρες!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

UV Κλπ έχεις κάνει Αντώνη;

Αγάπη, παίζει κάποια στιγμή να το βάλεις να παίζει μουσική; δε με νοιάζει αν θα ακούς :p αρκεί να χρησιμοποιεί το mediaserver, και να μας πεις πως πάει η κατανάλωση :)

Link to comment
Share on other sites

Διονύση επέστρεψε στον ιδιοκτήτη του σήμερα, αλλά αν θέλεις τον βάζω να κάνει το τεστ :)

Ή περιμένουμε μερικές μέρες να τεστάρουμε το δικό μου :baby:

Link to comment
Share on other sites

δε βιάζομαι, όταν πάρεις το δικό σου. απλά αναρωτιέμαι αν το battery drain από το mediaserver είναι θέμα των πορτ που έχουν γίνει για sgs 9000, ή αν είναι γενικότερο το πρόβλημα της 4.1.x

Τι να έχω κάνει;

undervolting & ρύθμιση της αυτόματης φωτεινότητας.

Link to comment
Share on other sites

Εχει ιδέα κανείς πόση διαδικασία έχει το πράμα, για να πάρω άλλη SIM? Μου είπαν ότι παίρνει microSIM και εγώ έχω κανονική.

Επίσης άλλο ένα ερώτημα. Θα μείνω χωρίς τηλέφωνο για κάποιες ώρες ή με το που θα μπει η Micro, θα είμαι οκ αμέσως;

Ευχαριστώ

Πας σε κάποιο κατάστημα του παρόχου σου, σου αντικαθιστούν επι τόπου την sim σου με micro sim και σε ~30 λεπτά έχεις σήμα στο κινητό σου.

(θα χρειαστεί ταυτότητα)

Είμαι κι εγώ ανάμεσα σε S3 και Note2...

Link to comment
Share on other sites

Πας σε κάποιο κατάστημα του παρόχου σου, σου αντικαθιστούν επι τόπου την sim σου με micro sim και σε ~30 λεπτά έχεις σήμα στο κινητό σου.

(θα χρειαστεί ταυτότητα)

Είμαι κι εγώ ανάμεσα σε S3 και Note2...

παρε νοουτ ετσι και αλλιως και το ς3 μεγαλο ειναι,ξεφευγει για μενα..!το εχω κανα ~3μηνο αλλα αν μου δινοταν ευκαιρια θα επαιρνα το νοουτ 2.

το σημα δεν το εχασα λεπτο εγω απο σιμ σε μαικρο σιμ.στην βονταφον εγινε η αλλαγη.

Link to comment
Share on other sites

σκατ@ και γω στο ίδιο δίλημα είμαι...κατά τα χριστούγεννα λέω να αποφασίσω...αν πέσει και λίγο ακόμα το ΝΟΤΕ 2...θα πάω από εκεί..αλλιώς....S3 ...

Τις τελευταίες μέρες όλο κοιτάζω τιμές κλπ....άμα έρχονται λεφτά στα χέρια σου,μανία να τα διώξεις!!

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

5 μέρες και 2 ώρες, και μένει 9% μπαταρία (ανοιχτό wifi, 5,5 ώρες μουσική, μερικά τηλεφωνήματα). Τελικά η καλύτερη ρομ που του πέρασα έβερ είναι το Νέξους 7 :hehe: Αν είχε καλύτερο multitasking δε θα είχα απολύτως κανένα λόγο να σκέφτομαι να το αλλάξω.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.