Jump to content




deninho

Recommended Posts

πέρασα paranoid android jelly bean. Γρήγορη, smooth, το google now τώρα λειτουργεί φυσιολογικά, αλλά έχει ένα τεράστιο μείον, που ψάχνω να δω πως και αν μπορεί να διορθωθεί: Δεν έχει καλή λήψη στο cellular κομμάτι. wifi - bluetooth παίζουν μια χαρά. Το σήμα του δικτύου κινητής, όμως, είναι χάλια. Θα επανέλθω εντός των ημερώνε με περισσότερα νέα.

btw έχει ελληνικά και στο μενού, και στο βασικό πληκτρολόγιο (κάτι που έχω πολύ καιρό να δω)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1,1k
  • Created
  • Last Reply

τα ίδια και με [AOKP JB] Tsunami X 1.1 - by Team Tsunami - Designed for you [OTA][22 sep 2012] - xda-developers όσον αφορά στη λήψη σήματος. Κατά τα άλλα, η Τσουνάμι από μια γρήγορη ματιά, δε μου αρέσει όσο η Paranoid Android. Θα δοκιμάσω και slim bean αύριο, και βλέπουμε...

Link to comment
Share on other sites

πέρασα paranoid android jelly bean. Γρήγορη, smooth, το google now τώρα λειτουργεί φυσιολογικά, αλλά έχει ένα τεράστιο μείον, που ψάχνω να δω πως και αν μπορεί να διορθωθεί: Δεν έχει καλή λήψη στο cellular κομμάτι. wifi - bluetooth παίζουν μια χαρά. Το σήμα του δικτύου κινητής, όμως, είναι χάλια. Θα επανέλθω εντός των ημερώνε με περισσότερα νέα.

btw έχει ελληνικά και στο μενού, και στο βασικό πληκτρολόγιο (κάτι που έχω πολύ καιρό να δω)

Αυτή; [JB:CM10:HYBRD] PARANOIDANDROID [2.12, True HybridMode, Size & UI on Per App Basis] - xda-developers

BTW, ούτε και F1 ICS μου έχει καλό σήμα.

Link to comment
Share on other sites

παίζει τελικά να ήταν και θέμα της Βόνταφον. Η Wind είχε φουλ σήμα. Θα το ψάξω περισσότερο τις επόμενες μέρες. Έχω δοκιμάσει αρκετά modem, αλλά τα αποτελέσματα δεν είναι αξιόπιστα, γιατί αφενός δεν ξέρω αν όντως έχει θέμα στην περιοχή μου η βόνταφον, αφετέρου δεν ξέρω πως πήγαινε παλιότερα η γουίντ.

Link to comment
Share on other sites

Επειδή το έχω δοκιμάσει εγώ μπορώ να σου πώ οτι σε σημεία που δεν έχει καλό σήμα δεν θα έχεις καθόλου.

Άλλο modem δε δοκίμασα όμως, χαροπάλευα όλο το καλοκαίρι και δεν είχα και internet για να περάσω official

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.