Jump to content




deninho

Recommended Posts

αλλαζοντας το πισω καπακι ειναι αυτη η μπαταρια ε?γιατι αν δεν αλλαζει ειναι τρελη κινεζια!:p

σε καποιο αλλο νημα ελεγαν για αυτο το μαγαζι του ebay πως δεν ειναι και πολυ "σοι"!!!!:p

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1,1k
  • Created
  • Last Reply
  • 4 weeks later...

Έχει κανείς θέμα με το GPS ?

Πριν 2 βδομάδες ξεκίνησε κάτι κουλά, δεν έπιανε αν δεν ήσουν σε 100% καθαρό χώρο, μέσα στο αυτοκίνητο γιοκ.

Κάποιες στιγμές δεν έπιανε καθόλου.

Μετα βλέπω ότι στο IGO έκανε ιnstall καινούριο από μόνο του, μια φορά που πήγα να το ανοίξω.

Δούλεψε, με σχετική δυσκολία, χωρίς πολύ σήμα.

Χτες ΓΙΟΚ όλα πάλι.

Ούτε σε ανοιχτό χώρο δεν έβλεπε δορυφόρο.

Any Ideas?

Link to comment
Share on other sites

Με το GPS δεν έχω πρόβλημα, αλλά έχω πρόβλημα με το WiFi. Έχει τρομερά μικρή απόσταση λήψης σήματος σε σχέση με άλλα. Ακόμα και παλιά Nokia κινητά έχουν καλύτερο σήμα από το Galaxy S. Δεν με ενοχλούσε ως τώρα γιατί το χρησιμοποιούσα μόνο στο σπίτι, αλλά στις διακοπές που έβρισκα σποραδικά δωρεάν WiFi ήταν πολύ εκνευριστικό.

Υπάρχει περίπτωση να βελτιώνεται με software;

Link to comment
Share on other sites

Όταν πατάω να μου βγάλει update δεν μου βρίσκει κάποια πιο καινούρια.

Δεν ξέρω γιατί δεν βάζω...μάλλον επειδή βαριέμαι να ασχοληθώ..

Ίσως επίσης επειδή θέλω να είναι σταθερή 4άρα και να μην έχω μα μου σου του.

Αν υπάρχει κάποια που να μη θέλει αγάπη και φροντίδα κάθε βδομάδα, πείτε την και μετά το 15αύγουστο θα την περάσω να δω τι ψάρια πιάνουμε.

Καιρός να φάει κ ένα φορμάτ το τελέφωνο...

Το θέμα είναι γιατί φρίκαρε το gps..

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

το σμασουνγκ τον πινει ....πολυ τωρα τελευταια

Αρχισε να μην χτυπαει το ξυπνητηρι..ευτυχως ημουν διακοπες...αλλα και παλι ... <<...>>

Χτες εκανε ενα αλλο ωραιο, το ανοιξα και εγραφε safe mode ..

και μετα, μου εξαφανισε όλα τα εικονίδια από την κάτω μπάρα και μου άφησε μόνο το applications...

με επαναφορά εργοστασιακων ρυθμισεων το σώζουμε ?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.