Jump to content




deninho

Recommended Posts

  • Replies 1,1k
  • Created
  • Last Reply
cm9 δεν ξέρω. F1 από faryaab (αυτή που προτείνει η karmen) είναι πολύ καλή πάντως.

Μιας κι έγραψα εδώ... Jelly bean έχει δοκιμάσει κανείς;

Και εγώ αυτήν έχω (F1). Όταν λέει ότι δεν παίζει το ράδιο, δεν δουλεύει σαν hardware ή δεν παίζει η εφαρμογή για ICS του ράδιο...; Δηλαδή αν βάλω μιά άλλη εφαρμογή για ράδιο από Play, θα παίξει;
Link to comment
Share on other sites

Είμαι λίγο καιρό με την CM9 και μου αρέσει σαν αλλαγή. Ομολογώ όμως ότι δεν την έχω τόσο για να έχω πλήρη άποψη, για τα βασικά που κάνω καθημερινά με καλύπτει (WiFi δηλαδή). Δεν χρησιμοποιώ το GPS από την άλλη για να ξέρω.

Μου λείπει λίγο το TouchWiz ομολογώ.

Link to comment
Share on other sites

Από JellyBean προτείνω αυτή για δοκιμή. Λειτουργική όσο πάει για pre-release.FC's υπάρχουν, αλλά όχι σε ενοχλητικό βαθμό. Ακόμα κι έτσι κλάσσεις ανώτερη από οποιαδήποτε stable ICS rom, σίγουρα αξίζει τη δοκιμή. Ή τη σταθερότητα της GB διαλέγω ή το απίστευτα smooth UI και τα goodies της JB.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα

ΘΕΛΩ ΤΗΝ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΑΣ....

Πηγα να κάνω flash σε cyanogenmod9. Κατέβασα την τελευαταία έκδοση ακολούθησα τα βήματα που έλεγε και όταν πήγε να κάνει εγκατάσταση το zip της έκδοσης εκανε επανεκκίνηση και τώρα κολλάει στην αρχική οθόνη και δεν μπορώ να κάνω τιποτε. Ούτε σε CWM recovery μπορώ να μπω....... Τι έχει γίνει... Το κατέστρεψα το κινητό;

Ευελπιστώ σε κάποια βοήθεια..... Ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Έχει ελληνικό μενού αλλά το πληκτρολόγιο δεν έχει ελληνικά :(. Το πήρα είδηση αφού την έβαλα άλλα έχω έτσι και αλλιώς άλλο πληκτρολόγιο. Βάλτην προσωρινά για να ξαναδοκιμάσεις CM9 είτε F1 καλύτερα

Link to comment
Share on other sites

το φλασάρισμα αυτό το κάνεις για να ξεφύγεις από το bootloop, οχι για να μείνεις αναγκαστικά με τη συγκεκριμένη ρομ. Κάνεις τη διαδικασία που περιγράφεται παραπάνω, και μετά περνάς τη ρομ που θες

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.