Jump to content



hercules dj control mp3 e2


electro_techno

Recommended Posts

καλησπέρα παίδες...μιας και έχω μαζέψει κάποια χρήματα αποφάσισα να κάνω μια επενδυσούλα...εχω ακουσει για την πολυσυζητημενη Hercules dj control mp3 e2...θα ήθελα να κανω κάποιες ερωτήσεις λοιπον...

Αρχικά θέλω να ρωτήσω έαν αυτη η κονσόλα μπορεί να λειτουργήσει με οποιαδήποτε εξωτερική κάρτα ήχου usb(φθηνή ή ακριβή) ώστε να έχω προακουστική...Επίσης θα ήθελα να με πείτε εαν η κονσολα δουλεύει με win7 64αρι(γιατι στις πληροφορίες γράφει μονο για xp/vista 32/64)..Τέλος θα ήθελα να μάθω αν το η έκδοση του vdj που περιέχει το πακέτο αρκεί ή υπολείπεται αρκετών δυνατοτήτων με αποτέλεσμα να χρειαστεί να αγοράσω το vdj pro...

Υ.Γ: Είμαι ιδιαίτερα αρχάριος αν και μου αρέσει πολύ το θέμα του djing...Συγγνώμη αν σας πρήζω με πολλές ερωτήσεις ή αν χρησιμοποιώ λανθασμένα κάποιους όρους...Ευχαριστώ προκαταβολικά για τις απαντήσεις.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
καλησπέρα παίδες...μιας και έχω μαζέψει κάποια χρήματα αποφάσισα να κάνω μια επενδυσούλα...εχω ακουσει για την πολυσυζητημενη Hercules dj control mp3 e2...θα ήθελα να κανω κάποιες ερωτήσεις λοιπον...

Αρχικά θέλω να ρωτήσω έαν αυτη η κονσόλα μπορεί να λειτουργήσει με οποιαδήποτε εξωτερική κάρτα ήχου usb(φθηνή ή ακριβή) ώστε να έχω προακουστική...Επίσης θα ήθελα να με πείτε εαν η κονσολα δουλεύει με win7 64αρι(γιατι στις πληροφορίες γράφει μονο για xp/vista 32/64)..Τέλος θα ήθελα να μάθω αν το η έκδοση του vdj που περιέχει το πακέτο αρκεί ή υπολείπεται αρκετών δυνατοτήτων με αποτέλεσμα να χρειαστεί να αγοράσω το vdj pro...

Υ.Γ: Είμαι ιδιαίτερα αρχάριος αν και μου αρέσει πολύ το θέμα του djing...Συγγνώμη αν σας πρήζω με πολλές ερωτήσεις ή αν χρησιμοποιώ λανθασμένα κάποιους όρους...Ευχαριστώ προκαταβολικά για τις απαντήσεις.

Πριν 3 χρονια ειχα παρει αυτην την κονσολα επειδη ειχε φαση το ολο θεμα αλλα τωρα δεν ασχολουμε πλεον->

HERCULES DJ CONTROL MP3 - - E-SHOP.GR

1)Προακουστικη μπορει να εχεις με οποιαδηποτε καρτα ηχου usb ή οτι αλλη. Προσφατως εμαθα οτι και με μια καρτα ηχου μπορεις να εχεις προακουστικη.

VIRTUAL DJ SOFTWARE - Σύνδεση VirtualDJ με κάρτα ήχου και προακουστική

2)Με win7 x64 δουλευει χωρις κανενα προβλημα.

3)Η εκδοση του vdj που ειχε η δικια μου μεσα δεν ειχε προακουστικη δυστυχως. Μονο οι πιο ακριβες κονσολες ειχαν την pro εκδοση μεσα.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.