Jump to content



έχετε πλακωθεί στις μπουνιές ποτέ?


liberto

Recommended Posts

Σας έχει συμβεί ποτέ να πλακωθείτε στις μπουνιές, να τις φάτε ή να τις ρίξετε? κάντε ένα μικρό review της φάσης.

Εμένα μου συνέβει πολύ παλιά (στο γυμνάσιο) απο τότε όλοι οι καυγάδες σταματάνε πριν πιαστούμε στα χέρια.

υ.γ. μπορείτε να πείτε και απλώς τη γνώμη σας για την πρακτική αυτή (μπουνιές κλπ).

Link to comment
Share on other sites

Thats waaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaayyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy off topic...

Αυτά είναι βάρβαρα πράγματα...άκου μπουνιές... προσπαθείς να λύσεις τα προβλήματα σου με τον διάλογο.. κι αν δεν γίνεται βγάζεις την κοντόκανη από την καπαρτίνα :p

Link to comment
Share on other sites

Η τελευταία φορά που έπαιξα σοβαρά μπουνιές με κάποιον ήταν στο δημοτικό

Είμαι τέρας αυτοσυγκράτησης και δεν δίνω στον άλλο το δικαίωμα να κάνει κάτι τέτοιο.

Αν θα πλακωθώ με κάποιον αυτό θα σημαίνει δύο πράγματα

Ή ότι αυτός είναι κάτι σημαντικό για εμένα (πχ στενός φίλος) οπότε έχει σημασία να λύσουμε τις διάφορες μας επιτόπου (πχ Αριστείδης (Aristos87) :p)

Ή ότι ο άλλος είναι πολύ κάθαρμα και είναι δεδομένο ότι θα μου δημιουργήσει σοβαρά προβλήματα

Link to comment
Share on other sites

Moνο οταν πηγαινα karate επαιζα μπουνιες κλωτσιες κτλ. Δεν θυμαμαι να ειχα παιξει μπουνιες με καποιον ξενο, με τα αδελφια/φιλους μικρος βεβαια επεφτε πολυ ξυλό...

(P.S προκαλω τον Kallileo να λυσουμε τις διαφορες στο stepping του Prescott, αυτος με τα boxerika του και εγω με karate.. :devil: LOL )

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από liberto

Σας έχει συμβεί ποτέ να πλακωθείτε στις μπουνιές, να τις φάτε ή να τις ρίξετε? κάντε ένα μικρό review της φάσης.

Εμένα μου συνέβει πολύ παλιά (στο γυμνάσιο) απο τότε όλοι οι καυγάδες σταματάνε πριν πιαστούμε στα χέρια.

υ.γ. μπορείτε να πείτε και απλώς τη γνώμη σας για την πρακτική αυτή (μπουνιές κλπ).

Όχι χρησιμοποιούμε υπογειες μεθόδους, με τηλεπάθεια στέλνουμε εχθρικά ηλεκτρόνια τα οποία καταστρέφουν τις ηλεκτρονικές συσκευές. Γιατί νομίζεις έχουν τόσα κολλήματα και bug οι υπολογιστές. Σβήστε τα firewall και βαλτε κανα σκόρδο !

Link to comment
Share on other sites

Κοιτάμε μήπως μπορεί να λυθεί το πρόβλημα μέσω διαλόγου. Αν δεν γίνεται τιποτα φεύγεις και τον αφήνεις να περιμένει να νιώσει κάποιος(αν τον πλάκωνες θα του έδεινες αξία).

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από bleo8onhs

Πολλές πολλές φορές...

Τα πλεονεκτήματα της επαρχίας βλέπετε...

Ποτέ δεν τις έφαγα όμως! Κάτι για το οποίο είμαι λίγο λίγο περήφανος. (τυχερός?:whistling )

Ετσι ειστε εσεις οι χωριατες. Αγριοι...........

Link to comment
Share on other sites

Το γεγονός ότι ακόμα και τώρα πλακώνομαι συνήθβς στισ μπουνιές με γαύρους έχει αρχίσει και με προβληματίζει.... Προφανώς τους εμπνέει η φάτσα μου και άλλο που δε θέλω εγώ βέβαια.

Α και ατάκες του τύπου "δεν έχω φάει ξύλο ποτέ" απο άνθρωπο που λέει οτι πλακώνεται συχνά δεν τις πιστεύω με τίποτα. Εκτός και αν μιλάμε για τυπάκια του στυλ είμαι 20 χρονών και κυνηγάω να πλακωθώ με πιτσιρίκια του νήπιου

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από LL_NEO

Α και ατάκες του τύπου "δεν έχω φάει ξύλο ποτέ" απο άνθρωπο που λέει οτι πλακώνεται συχνά δεν τις πιστεύω με τίποτα. Εκτός και αν μιλάμε για τυπάκια του στυλ είμαι 20 χρονών και κυνηγάω να πλακωθώ με πιτσιρίκια του νήπιου

LOL :p

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.