Jump to content



Ηρθε το μικρο μου!


unseen

Recommended Posts

Εχει να πεσει τρελο μοντ. Στα default του κατεβαζει μεχρι +10. Ηταν ισως το πρωτο phase change κυκλωμα που κυκλοφορησε ποτε απο εταιρεια. Εχει μικρο συμπιεστη αλλα με τις καταλληλες αλλαγες απο οτι εμαθα μπορει με 404 να παιξει μεχρι -5 ~ -10 σε full load. Αρκετα ικανοποιητικα!

Απο κυριακη ξερετε εσεις!

post-60-1416070901,4422_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από unseen

Ρε skinny13 ειναι δυνατον να χρησιμοποιησω αυτο το evaporator? Αυτο ειναι για slot1.

Το μοτερ ειναι 1/10 μου φαινεται.... Πολυ μικρο αλλα θα δουμε.

lol πραγματι βιαστηκα!

απο δημοπρασια ειναι?

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από aristos87

Ξεβρακωμένο ειναι πολύ πιο ωραίο και άγριο!!!!!!!

πλακα πλακα, δεν του κανεις ενα πλεξυ κουτι, να το φωτισεις με 2 μπλε λαμπιτσες κλπ κλπ κλπ...

λεμε τωρα.. και μια διαφανη δεξαμενουλα για το Water-chilling.. με ledακια μεσα.

Link to comment
Share on other sites

LOL!!Θυμάμαι ότι τότε που είχε πρωτο-βγεί είχα διαβάσει Review στο Tom's Hardware και μου έτρεχαν τα σάλια!!!!Πρόσφατα είδα στο EBay μία τέτοια δημοπρασία μαζί με έναν P3 450MHz και ήμουν στο "τσακ" να το πάρω - έτσι για το απωθημένο!!!!

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από aristos87

Ξεβρακωμένο ειναι πολύ πιο ωραίο και άγριο!)

Πράγματι είναι πολύ καλύτερο χωρίς τις πλαστικουρες πάνω του!

Θα το χρησιμοποιήσεις για τον επεξεργαστή ή θα το βάλεις ανεξάρτητο για την κάρτα γραφικών μόνο?

Δεν ξέρω αλλά για τον επεξεργαστή μου φαίνεται πολύ μικρό για τις προδιαγραφές σου..:D

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον πρωτα μονταρισματα και πρωτες θερμοκρασιες!! Βαζουμε βαλβιδα για την εισαγωγη του ψυκτικου υγρου αφου πρωτα κοψουμε την στομωμενη σωληνα.

post-60-1416070907,6063_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.