Jump to content



Palit GTX570 3 ημερών από Πλαίσιο!


agelosLX

Recommended Posts

Πωλείται η εξής κάρτα Palit GTX 570 (PCI-Express, GDDR5, 1280MB) - Κάρτες Γραφικών - plaisio.gr αγορασμένη προχτές στο κουτί της με ότι περιείχε και λίγες ώρες λειτουργίας..

Εγγύηση 2 χρόνια από Πλαίσιο.

Την δίνω στα 280 ευρώ.

Link to comment
Share on other sites

Όχι δεν έχει γίνει κανένα overclock.

Ο λόγος που την δίνω είναι γιατί μάλλον θα μεταβώ σε GTX580 Lightning και δύσκολα το Πλαίσιο θα την πάρει πίσω τη δικιά μου για να συμπληρώσω τη διαφορά:)

Αν θες επιπλέον πληροφορίες μη διστάσεις να μου στείλεις πμ.

Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει σχετικη νομοθεσια που σου δινει το δικαιωμα να επιστρεψεις το προιον εντος 30ημερων απο την ημερομηνια αγορας εφοσον βεβαια ειναι στην αρχικη του κατασταση.

Για να ισχυει αυτό θα πρέπει το προιον να συνοδευεται στην αρχικη του συσκευασια.

Link to comment
Share on other sites

Επιβεβαιώνω ότι μπορείς να την επιστρέψεις αν δε μείνεις ικανοποιημένος (το χρονικό διάστημα δε το ξέρω ακριβώς, προσωπικά την είχα επιστρέψει σε μία εργάσιμη και τη δέχτηκαν κανονικά).

Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει σχετικη νομοθεσια που σου δινει το δικαιωμα να επιστρεψεις το προιον εντος 30ημερων απο την ημερομηνια αγορας εφοσον βεβαια ειναι στην αρχικη του κατασταση.

Για να ισχυει αυτό θα πρέπει το προιον να συνοδευεται στην αρχικη του συσκευασια.

Το οποίο σημαίνει και σφραγισμένη!!!Άμα δεν είναι σφραγισμένη ,πως θεωρείται ότι είναι στην αρχική της κατάσταση!!!?Άρα...!!!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.