Jump to content



OMFG! Το τελειοτερο mod που εχω δει!!!


Chosen

Recommended Posts

Δεν ξερω αν το εχετε ξανα-ποσταρει, αλλα ειδου ο,τι εντυπωσιακοτερο εχω δει σ' αυτο το ματαιο κοσμο...

http://www.hl2.eu.pn/

(ειναι φλασακι, περιμενετε να δειτε ολες τις φωτο...)

Link to comment
Share on other sites

Προετοιμάστηκε για τα καλά ο τύπος για το Half Life 2 :) Πολυ καλό μοντ, απίστευτα πράγματα αλλά δε θα το ήθελα για δικό μου pc. Πολυ καλή δουλειά πάντως.

Link to comment
Share on other sites

Απιστευτη δουλεια ειδικα αν δεις την αρχικη μορφη του case εκτιμεις πραγματικά την δουλεια που εχει κανει! Αν και το τελικο αποτελεσμα δεν ειναι του γουστου μου, μου εδωσε μερικες πολυ καλες ιδεες!

Link to comment
Share on other sites

Ασχετως αισθητικης (ουτε εμενα μου αρεσει το look "σκουριας") πρεπει να παραδεχτειτε οτι ηθελε να το κανει να φαινεται "καπως", και το καταφερε 100% !

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί το αισθητικό αποτέλεσμα να μη μου αρέσει (καθαρά θέμα γούστου) αλλά ο τύπος έκανε τρομερή δουλειά, πραγματικά καλλιτέχνης!

’πειρες φωτογραφίες!

Το flash της παρουσίασης το έσωσα (Flash Saving Plugin 1.1.1) 4,2MB!!! Τέρας!

Link to comment
Share on other sites

Ο τύπος είναι κορυφή!!!!:worship: :worship: μπορεί αυτή η γλίτσα σε όλο το κουτί να μην μου αρέσει πολύ αλλά η τοποθέτηση και τα δυο μπουκαλάκια με το πράσινο νερό ειναι ΘΕΙΚΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΥΓ: ’σχετο πως κάνεις το νερό πράσινο?????

Link to comment
Share on other sites

εχει green dye (χρώμα) που βάζεις μέσα . Ενα ακόμα απο τα ωραία πράγματα που δεν μπορείς να βείς στην Ελλάδα (χωρίς να σου φυγει ο πάτος απο το ψάξιμο)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.