Jump to content



7" epad apad tablet android 2.2


JohnnyX

Recommended Posts

  • Replies 44
  • Created
  • Last Reply

99% είναι απατεώνας, δες και το Feedback rate, όλα τα προϊόντα που έχει πουλήσει μέχρι στιγμής είναι αξίας 1$. Πριν από 6 μήνες περίπου την πάτησα και εγώ με έναν Κινέζο απατεώνα με παρόμοιο tablet (πολύ καλό για να ήταν αληθινό). Φυσικά και μου επεστράφησαν τα χρήματα πίσω από το paypal αλλά ταλαιπωρήθηκα 2 μήνες περίπου.

Link to comment
Share on other sites

Ρε 'σεις δεν ήξερα ότι υπάρχουν τόσο φτηνά tablets και ψήνομαι κι' εγώ τώρα για ένα.. Κυρίως για ανάγνωση PDF με ενδιαφέρει, γιατί στο PC δε μπορώ να τα διαβάσω, και αν μπορώ να το παίρνω και στην τουαλέτα για pr0n ακόμα καλύτερα.. Για τη δουλειά που το θέλω δεν κάνει; Είδα μερικά videάκια στο tube και δε φαίνεται άσχημο.

Link to comment
Share on other sites

κερδισα μια δημοπρασια στα 76$ αυτου.. υπαρχουν και αλλες καπου εκει γυρω ...οπως αγοραζεις και απο το 1ο link του πρωτου post..αλλα εκεινος εχει 1600 mah μπαταρια

Link to comment
Share on other sites

Ρε 'σεις δεν ήξερα ότι υπάρχουν τόσο φτηνά tablets και ψήνομαι κι' εγώ τώρα για ένα.. Κυρίως για ανάγνωση PDF με ενδιαφέρει, γιατί στο PC δε μπορώ να τα διαβάσω, και αν μπορώ να το παίρνω και στην τουαλέτα για pr0n ακόμα καλύτερα.. Για τη δουλειά που το θέλω δεν κάνει; Είδα μερικά videάκια στο tube και δε φαίνεται άσχημο.
Κοιτα, είναι παλιομοδίτικο για την δουλεία που το θες. Νομίζω ότι έχουν βγάλει και πιο εξελιγμένα πράγματα για τέτοιες εργασίες :p :p :p

(no offence, χαβαλέ κάνω)

Link to comment
Share on other sites

τελικα το πηρα με 76$ απο ενα αλλον και με μπαταρια 3200 mah...οταν ερθει σας πω τι ψαρια πιανει..

Καλορίζικο καταρχάς

Με 256 ram διαφαίνονται δύσκολα τα πράγματα αλλά θα ήθελα πολύ ένα review με εντυπώσεις όταν με το καλό το παραλάβεις :T:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

damn, τώρα το είδα αυτό και "ταρακουνήθηκα" κάπως.

Αν εξαιρέσουμε την cpu και τη RAM (άντε και τη μικρή οθόνη), δείχνει ίδιο ή και καλύτερο από το archos ε; 2usb, rj45... και σε τιμή χώμα...

JohnnyX, για δώσε feedback :)

edit: βλέπω υπάρχουν και εδώ διάφορα παρόμοια κινεζάκια, σε αρκετά πιο ανεβασμένες τιμές βέβαια

http://www.skroutz.gr/c/25/laptop.html?keyphrase=epad+apad

Link to comment
Share on other sites

Αν και έρχεται γύρω στα 140, αυτό έχει 1GHz capacitive και 512B RAM, σε αυτό το price range είδα παίζουν και με Samsung 1.2GHz.

7" Tablet PC Android 2.2 PV210 CotexA8 Capacitive HDMI! - eBay (item 130520486889 end time Jun-12-11 02:48:24 PDT)

JohhnyX περιμένουμε feedback man!!

Link to comment
Share on other sites

Σε τόσο φτηνές συσκευές λογικά ηταν μέρος της μητρικής αλλά για εξοικονόμηση χώρου (επειδή δε χωρούσε :p) θα κάνανε πατεντούλα για να το παίρνει external. Η θύρα του πάντως μοιάζει με αυτή που φορτίζω το iPod μου

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.