Jump to content



Recommended Posts

Δε βγαίνει καλή αλλά από άσπρα γίνανε πιο κίτρινα και πιο αχνά.

Αυτό που καταλαβαίνω εγώ είναι ότι δεν στέλνουν keycaps μεμονομένα

και σίγουρα ξέρουν ότι υπάρχουν ελλατωματικές παρτίδες γιατί δεν

χρειαζόταν να περιγράψω και πολλά.

Link to comment
Share on other sites

Εστειλα μαιλ στην CM και μου ειπαν οτι αμα παρεις 2 πληκτρολογια το κοστος στα μεταφορικα ειναι το ιδιο (20 ευρω) παλι επειδη τα στελνουν πακετο.

Οποτε καλο ειναι να γλιτωνεις ενα 20ρικακι ετσι.

Link to comment
Share on other sites

Εστειλα μαιλ στην CM και μου ειπαν οτι αμα παρεις 2 πληκτρολογια το κοστος στα μεταφορικα ειναι το ιδιο (20 ευρω) παλι επειδη τα στελνουν πακετο.

Οποτε καλο ειναι να γλιτωνεις ενα 20ρικακι ετσι.

UPS (Worldwide Standard) €21,10 για την ακρίβεια, αλλα δύστηχώς στο cmstore europe δεν υπάρχει το cmrapid fire με mxreds το φέρνουν μόνο σε blacks. F5 μέχρι να ανέβουν στο echop :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Τελειωσαν τα Cm Storm του Eshop?

:-S

Sent from my Touch-IT Trophy using Board Express

Πήρες τηλέφωνο και στο είπαν; Από περιέργεια πήρα τηλέφωνο και μου είπαν ότι με σημερινή παραγελία θα το έχεις μέσα της ερχδόμενης εβδομάδας. Αυτό αντιστοιχεί και στη διαθεσιμότητα που ανακοινώνουν στην ιστοσελίδα (2-3 εργάσιμες μέρες).

Βέβαια, η προϊστορία διδάσκει ότι ειδικά στο e-shop αυτό δε λέει πολλά πράγματα, αλλά δε μου φαίνεται παράλογο.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ που κάνω παρέα με το HPE87 τις τελευταίες μέρες, έχω πιάσει τον εαυτό μου να πατάει τα ανύπαρκτα νούμερα ή το κάτω δεξιά Enter όταν έχω το χέρι στο ποντίκι :p

Συνήθεια είναι, και το μέγεθος του tenkeyless έχει και πλεονεκτήματα, αλλά όταν δίνεις τα 100 ήδη, ένα δεκαρικάκι παραπάνω για full πληκτρολόγιο + μερικό backlight + NKRO σε USB αξίζει τον κόπο.

edit: τώρα είδα ότι ρώταγες trigger η pro, νόμιζα ότι αναρωτιόσουν για το rapid fire

Link to comment
Share on other sites

Μάλλον δεν κοιτάτε το product code που σας είχα πει :hehe:

Απο αυτά που έχει φέρει το e-shop το cm pro είναι με reds ενω το trigger με blacks

cm pro SGK-4010-GKCR1 = mxred

trigger SGK-6000-GKCC1 = mxblack

Τo trigger ειναι costar OEM και full backlit ρε μαν

Στάλθηκε από το IDEOS X5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk 2

Greg και το pro είναι μια χαρά keyb, ione οεμ αλλά πάρα πολύ καλή ποιότητα και καμια σχέση με την glossy πλαστικούρα των ραζερ. :p

Εγώ που κάνω παρέα με το HPE87 τις τελευταίες μέρες, έχω πιάσει τον εαυτό μου να πατάει τα ανύπαρκτα νούμερα ή το κάτω δεξιά Enter όταν έχω το χέρι στο ποντίκι :p

Συνήθεια είναι, και το μέγεθος του tenkeyless έχει και πλεονεκτήματα, αλλά όταν δίνεις τα 100 ήδη, ένα δεκαρικάκι παραπάνω για full πληκτρολόγιο + μερικό backlight + NKRO σε USB αξίζει τον κόπο.

edit: τώρα είδα ότι ρώταγες trigger η pro, νόμιζα ότι αναρωτιόσουν για το rapid fire

Καποιος που θα παρει tkl θα το κάνει συνειδητα πιστευω διότι δεν του χρειάζετε το numpad.

1000 φόρες να πάρει αν καποια στιγμή νιώθει τοσο πολύ την απουσία του ενα numpad usb του κιλού με ~5Ε.

Όσο για το nkro σε usb σηκώνει μεγάλη κουβέντα. (εδώ και αρκετό καιρό έχω το 6gv2 σε usb δλδ 6kro και δεν με έχει περιορίσει πουθενά ;) )

Link to comment
Share on other sites

[...]

Καποιος που θα παρει tkl θα το κάνει συνειδητα πιστευω διότι δεν του χρειάζετε το numpad.

1000 φόρες να πάρει αν καποια στιγμή νιώθει τοσο πολύ την απουσία του ενα numpad usb του κιλού με ~5Ε.

Όσο για το nkro σε usb σηκώνει μεγάλη κουβέντα. (εδώ και αρκετό καιρό έχω το 6gv2 σε usb δλδ 6kro και δεν με έχει περιορίσει πουθενά ;) )

Υπάρχουν 10 είδη χρηστών: Αυτοί που χρειάζονται το numpad και αυτοί που νομίζουν ότι δε χρειάζονται το numpad :p Προφανώς συνειδητά το πήρα, αλλά το χέρι πάει από μόνο του μερικές φορές...

Κι εγώ θεωρώ ότι το 6kro είναι επαρκές, αλλά nkrο είναι καλύτερο :)

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχουν 10 είδη χρηστών: Αυτοί που χρειάζονται το numpad και αυτοί που νομίζουν ότι δε χρειάζονται το numpad :p Προφανώς συνειδητά το πήρα, αλλά το χέρι πάει από μόνο του μερικές φορές...

Κι εγώ θεωρώ ότι το 6kro είναι επαρκές, αλλά nkrο είναι καλύτερο :)

σαφώς και είναι καλύτερο,

κάνει μια χαρά την δουλεια του σαν marketing :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.