Jump to content



Official TheLabίτικο Codemasters F1 2011 Thread. (F1 2011)


MOS

Recommended Posts

  • Replies 62
  • Created
  • Last Reply

με το φωτισμο ειναι οκ?η θελει παλι κανενα lighting pack mode για να δεις ανθρωπινα γραφικα?

μα καλα ολοκληρη codemaster?ηταν μεγαλο fail ο φωτισμος στο 2010...για δω το 11 σε λιγο..

Link to comment
Share on other sites

με το φωτισμο ειναι οκ?η θελει παλι κανενα lighting pack mode για να δεις ανθρωπινα γραφικα?

μα καλα ολοκληρη codemaster?ηταν μεγαλο fail ο φωτισμος στο 2010...για δω το 11 σε λιγο..

Τον εφτιαξαν φιλε μου.

Ειναι αρκετα καλυτερα τα lightings, ειναι βελτιωμενο σε πολλα σημεια!

Link to comment
Share on other sites

παλι μου κανει το frame skipping οπως το 2010....

Τι θα γινει θα το φτιαξουν ποτε ?

ή τσαμπα πεταμε τα λΕφτα μας!

Με το σύστημα της υπογραφής μου το έκανε μετά από κάνα τέταρτο παιχνιδιού. Υπέθεσα πως όταν ανεβάζει θερμοκρασία, "κουράζεται". Προς το παρόν το έλυσα κατεβάζοντας λίγο τα γραφικά. Είναι πολύ ενοχλητικό γιατί κολλά πάνω στη στροφή και μετά είσαι ξαφνικά στις μπαριέρες!!! :suicide:

Link to comment
Share on other sites

Με το σύστημα της υπογραφής μου το έκανε μετά από κάνα τέταρτο παιχνιδιού. Υπέθεσα πως όταν ανεβάζει θερμοκρασία, "κουράζεται". Προς το παρόν το έλυσα κατεβάζοντας λίγο τα γραφικά. Είναι πολύ ενοχλητικό γιατί κολλά πάνω στη στροφή και μετά είσαι ξαφνικά στις μπαριέρες!!! :suicide:

Δεν ειναι θεμα θερμοκρασιας αλλα θεμα μ.....ας που δεν δερνει τη Codemasters στο Birmingham...

Παλι τα ιδια.... Παλι τα ιδια.... ελεος!

Link to comment
Share on other sites

Το tire simulation σκεφτομαι να το βαλω στο on..στο 2010 που το ειχα ανοιχτο για 2-3 αγωνες στο τελος του αγωνα διαλυοταν το λαστιχο κ μου εσπαγε τα νευρα..

Δεν ξερω αν γινεται κ εδω το ιδιο..παιζω παντα στο 20% και short race weekend..

Link to comment
Share on other sites

Το tire simulation σκεφτομαι να το βαλω στο on..στο 2010 που το ειχα ανοιχτο για 2-3 αγωνες στο τελος του αγωνα διαλυοταν το λαστιχο κ μου εσπαγε τα νευρα..

Δεν ξερω αν γινεται κ εδω το ιδιο..παιζω παντα στο 20% και short race weekend..

Στο 2010 μου συνέβη ελάχιστες φορές να σκάσει λάστιχο από υπέρμετρη φθορά (όλους τους αγώνες στο 20% και όλα τα βοηθήματα στο off).

Αν εννοείς ότι χάνει αρκετά από απόδοση λογικό δεν είναι;;; Κάνει προσομοίωση της συμπεριφοράς των ελαστικών σε συνθήκες αγώνα ανάλογα με την φθορά.

Αν είναι σωστά σχεδιασμένο τότε οδηγώντας ήρεμα χωρίς να βγαίνεις έξω και πατώντας σε λιγότερα κερμπ και γενικά οτιδήποτε φθείρει τα λάστιχα θα δεις ότι κρατάει περισσότερο.

Link to comment
Share on other sites

κατι παιζει,ειναι θεοβαρο οταν το βαζω στο auto graphic με το ζορι βγαζει average 35 φρειμς με ντροπ στα 19φρειμς μινιμουμ.

εντωμεταξυ η 5970 coolios ουτε που ακουγεται..

παντως δειχνει ιδαιτερα καλο αυτο το φ1

Link to comment
Share on other sites

Εγώ στην αρχή τα είχα όλα στο τέρμα! ΟΛΑ! Και έπαιζε! Απλά στο δεκάλεπτο, άρχισε τα frame skipping και πάνω στη στροφή με κλάσματα κολλήματος, κατέληγα έξω ξαφνικά.. για να μη πω τι έγινε στο Μονακό που είχα αγώνα με βροχή. Τραγικό!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.