Jump to content



Ας κάνουμε το Εργαστήρι καλύτερο!


Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Όταν κλικάρεις σε ένα θέμα από τη σελίδα forum ανοίγει το θέμα από τη πρώτη σελίδα και πρέπει να ξανακλικάρεις για να δεις τη τελευταία ανάρτηση.Αυτό γίνεται να διορθωθεί;

Μάλλον το έγραψα λάθος και το διορθώνω.Όταν είσαι εκτός σύνδεσης και θες να απαντήσεις σε ένα νέο πόστ τη στιγμή που κάνεις σύνδεση σε βγάζει στη αρχική σελίδα και πρέπει να ξαναπάς στο θέμα που είδες.Αυτό που ρωτάω αν γίνεται τη στιγμή που συνδέεσαι με το lab να ανοίγει στη σελίδα που διάβαζες.(το έχω δει να γίνεται σε άλλα forum γι'αυτό ρωτάω).

Έγινε επεξεργασία από konservas
Link to comment
Share on other sites

Όταν κλικάρεις σε ένα θέμα από τη σελίδα forum ανοίγει το θέμα από τη πρώτη σελίδα και πρέπει να ξανακλικάρεις για να δεις τη τελευταία ανάρτηση.Αυτό γίνεται να διορθωθεί;

Πήγαινε σε ένα θέμα και δοκίμασε να πατήσεις τα κυκλωμένα βελάκια, όπως στην φώτο...

wOe0G.jpg

Link to comment
Share on other sites

Πήγαινε σε ένα θέμα και δοκίμασε να πατήσεις τα κυκλωμένα βελάκια, όπως στην φώτο...

wOe0G.jpg

Ευχαριστώ Μιχάλη δε το έθεσα καλά από την αρχή έκανα διόρθωση.

Link to comment
Share on other sites

Στα reviews. Μιας και το print είναι γτπ (sorry εννοούσα ΓΤΠ - και πάλι sorry), θα μπορούσε στην αρχή ή στο τέλος να υπάρχει η λίστα με τα links των σελίδων του review? Στο στυλ που το έχουν τα παιδιά στο hwbox (π.χ.) ή στην πρώτη/τελευταία σελίδα αν είναι ποιο εύκολο στην υλοποίηση. Με αυτό τον τρόπο κάποιος θα μπορούσε να ανοίξει πολλαπλά παράθυρα/tabs και να δει ποιο εύκολα/γρήγορα το review. Με add ons τύπου snaplinks μιλάμε για τρελή ευκολία.

Link to comment
Share on other sites

έχω μια απορία

έχω ανεβάσει μερικές παλιές εικόνες στο forum σε κάποια θέματα και επειδή θέλω να καθαρίσω λίγο τις εικόνες και δεν με αφήνω να τις διαγράψω

γιατί ;

Link to comment
Share on other sites

έχω μια απορία

έχω ανεβάσει μερικές παλιές εικόνες στο forum σε κάποια θέματα και επειδή θέλω να καθαρίσω λίγο τις εικόνες και δεν με αφήνω να τις διαγράψω

γιατί ;

Γιατι δεν μπορεις να επεξεργαστεις ποστ που ειναι παλαιοτερα των τριων ημερων :-)

Sent from my Galaxy Note using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Το TheLab με έχει τσακίσει στις διαφημίσεις από Browser Games σαν pop-up

κάτω δεξιά στη σελίδα. Άπειρες φορές σε κάθε σελίδα. Τι παίζει μάστορες!?!

EDIT: Και όχι μόνο από Browser Games, αλλά και από κινητά και άλλα.

Περιέργια μου προκαλεί πως κανένας δεν το ανάφερε στο ΠΟΘ ή εδώ

πέρα. Τι σκ@τ@ όλοι add-blocker έχουν? :/

Κατ' αρχάς, να ευχαριστήσω θερμά όλους τους χρήστες του TheLab

που δε βρέθηκε ΟΥΤΕ ΕΝΑΣ να επιβεβαιώσει ό,τι το πρόβλημα αυτό

ισχύει ή όχι. Πιθανώς να μην ίσχυε, αφού αν συνέβαινε αυτό θα είχε

γίνει χαμός στο forum (όπως παλιότερα με ένα τεράστιο pop-up που

'χαν λυσσάξει όλοι) αλλά ούτε ένας ρε παιδιά? Anyway... Το θέμα είναι

πως τελευταίες full αναβαθμισμένες εκδόσεις από MSE και Malwarebytes

ΔΕΝ βρίσκαν τίποτα, σε browsers είχα μηδέν addons/extentions και όποτε

άνοιγα το TheLab είτε από mozilla είτε από chrome με τρέλαινε με pop-up

διαφημίσεις. Λύση δε βρήκα ό,τι και να έκανα. Τελικά σήμερα λόγω κάποιων

αλλαγών στο hardware έψησα και format. Πριν το format εντόπισα κάτι στο

msconfig να τρέχει στο startup και να μη μπορώ να το ξηλώσω με τίποτα,

ούτε καν με άλλα προγράμματα. Όνομα δε θυμάμαι, ήταν πολύ περίεργο και

ούτε είχα διάθεση/χρόνο να το googlάρω. Ύποπτα πράματα... τελικά με το

format εξαφανίστηκαν και οι extra pop-up διαφημίσεις, τέλος καλό όλα καλά.

images?q=tbn:ANd9GcQyXR7olRaA7I5gCk27HJd0EkG3c4dh_MZzZsBSFIH4Z5dQcBLA_2hYa0mc

Link to comment
Share on other sites

Πως γινετε να απενεργοποιησω εντελως τα quotes που λαμβανω στο profile μου οποτε εχω νεο ποστ σε καθε τοπικ που παρακολουθω?

Δεν εννοω να καταργησω να μου στελνει email το φορουμ σε καθε νεο post σε τοπικς που παρακολουθω απλα να ΜΗΝ βλεπω τα quotes στο profile του forum μου.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια οταν μπαινω στο site και παταω "νεα μηνυματα", γιατι δε μου εμφανιζει και τα νεα μηνυματα απο το offtopic thread?

Ειναι καποια ρυθμιση ή ετσι λειτουργει το forum?

Ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Παιδια οταν μπαινω στο site και παταω "νεα μηνυματα", γιατι δε μου εμφανιζει και τα νεα μηνυματα απο το offtopic thread?

Ειναι καποια ρυθμιση ή ετσι λειτουργει το forum?

Ευχαριστω

Ειναι ετσι εδω και κατι χρονια :-)

Sent from my Galaxy Note using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.