Jump to content



Ας κάνουμε το Εργαστήρι καλύτερο!


Recommended Posts

Αρχική απάντηση από fANiS_K

Ερωτηση προς Admins!

Θα μπορουσε να γινει κατι στις αγγελιες? Πχ να κλειδωνουν στο 2-3 ποστ ωστε οταν καποιος πουλαει σε μια αγγελια αρκετα πραγματα, κ χρειαστει να κανει up and update δεν θα μπορει να ξανακανει διορθωση....

Δλδ να εχει ενα "περιθωριο" καποιων ποστ!

Κατανοητο αυτο που λεω, ή να το εξηγησω καλυτερα??

Αυτη την στιγμη κλειδωνουν στο πρωτο reply

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από unstoppable

Αυτη την στιγμη κλειδωνουν στο πρωτο reply

Ναι, η ερωτηση μου ηταν αν πχ μπορει να δωθει ενα περιθωριο 2-3 ποστ, ή να γινεται καθε πωληση για ενα αντικειμενο?

Γιατι αν πχ μια αγγελια εχει πεσει στη 4 σελιδα, κ κανει edit για να βγαλεις τα πραγματα που εφυγαν, και μετα κανεις up και πεις οτι εγινε update, αν πωληθουν τα αντικειμενα, δεν μπορεις να ξανακανεις edit...

ΥΓ:Τα παραπανω τα σκεφτηκα διορθωνοντας την αγγελια μου...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από fANiS_K [Σήμερα, στις 00:35]

Ναι, η ερωτηση μου ηταν αν πχ μπορει να δωθει ενα περιθωριο 2-3 ποστ, ή να γινεται καθε πωληση για ενα αντικειμενο?

Γιατι αν πχ μια αγγελια εχει πεσει στη 4 σελιδα, κ κανει edit για να βγαλεις τα πραγματα που εφυγαν, και μετα κανεις up και πεις οτι εγινε update, αν πωληθουν τα αντικειμενα, δεν μπορεις να ξανακανεις edit...

ΥΓ:Τα παραπανω τα σκεφτηκα διορθωνοντας την αγγελια μου...

Επικοινωνεις με admin ή mod μεσω pm και μεταφερουν την αγγελια στο αρχειο αν εχουν πουληθει ολα (+ εχει κλεδωθει το θρετ )

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από PGM

Επικοινωνεις με admin ή mod μεσω pm και μεταφερουν την αγγελια στο αρχειο αν εχουν πουληθει ολα (+ εχει κλεδωθει το θρετ )

Οοps σωστος!! Θενξ κ για το edit στην κλειδωμενη αγγελια!

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από blade_pan

θελουμε χρωματα στο Lab...(skins)

1. Συμφωνώ....

2. Να καταργηθεί η OFF TOPIC ενότητα.... Αν ο ένας θέλει να γράφει για φαγητά να πάει στο φορουμ του www.tinekanataratsa.gr

Aν θέλει να βρίζει την μια ομάδα η την άλλη να πάει στο www.houliganoi.org.

Aν θέλει να κατηγορήσει μια συγκεκριμένη ομάδα ανθρώπων να παέι στον Τριανταφυλλόπουλο. Και αν θέλει να μιλήσει για μια εμπειρία "ΖΩΗΣ" που έιχε ας το κάνει με κανονικούς ανθρώπους LIVE......

Προσφέρει κάτι στην τελική;;

Link to comment
Share on other sites

ΟFF-Topic φιλε μου πρεπει να υπαρχει γιατι η ζωη δεν ειναι μονο υπολογιστες.ΩΣΤΟΣΟ πρεπει να υπαρχει μετρο και να μην ποσταρει ο καθενας οτι του κατεβει εκεινη την ωρα στο μυαλο.....Σε αυτο δεν μπορει να συμβαλει κανενας μοντ ή αντμιν....Ειναι εξολοκληρου θεμα του καθενος μας! Αν ελλατωθουν τα 'ακυρα' θρετ και σταματησει ο 'βιασμος' των θρετ απο 'ακυρα' ποστ τοτε θα εχουμε καλα αποτελεσματα ..........

Link to comment
Share on other sites

ΑΥΤΟ ακριβώς λέω PGM.

Ότι μπαίνουμε εδώ πια για να ασχοληθούμε με θέματα που δεν έχουν σχέση με υπολογιστή. Γιατί όταν δεν ασχολούμαστε με την τεχνολογία των PC πρέπει σώνει και καλά να είμαστε πάλι μπροστά στο χαζοκούτι;

Αλλά και γι αυτό έχουμε ξαναμιλήσει....

Και επιτέλους επειδή για το LAB μιλάμε δεν μπορεί να υποβαθμίζεται απο 13χρονα που ρωτάνε πως θα βγούνε το βράδυ και τι να φορέσουνε ή ποιο είναι το αγαπημένο τους φαγητό!!!! ΕΛΕΟΣ ΔΗΛΑΔΗ.....

Και αν δεν κρατήσουν με τον ένα η τον άλλο τρόπο οι ADMINS και οι MODERATORS το φορουμ σε ένα επίπεδο ποιος θα το κάνει; Εγώ "ο χρήστης";;;Που δεν μου καίγεται στο κάτω κάτω καρφί;; Νομίζω μπορείτε να κάνετε πολλά PGM. Αλλά το ερώτημα είναι "ΤΙ ΕΙΝΑΙ" ουσιαστικά το www.thelab.gr.

Mπορεί πάλι να έχω άδικο. Απόψεις είναι αυτές.

Link to comment
Share on other sites

Ναι σωστά. Ο κίνδυνος παρερμηνείας της λέξης "εξουσίας" στο συγκερκιμένο ζήτημα σίγουρα υπάρχει. ΕΓΩ όμως παίρνω τις αποφάσεις για κάτι που ΕΦΤΙΑΞΑ, γνωρίζοντας τις συνέπειες της καθεμιάς απο αυτές. Ευχάριστες ή δυράρεστες.

Το φρένο στην παραπάνω κατάσταση είναι κοινά απόδεκτο και απο σας ότι πρέπει να μπει. Γνωρίζω ότι το "πως θα γίνει αυτό" είναι...όπως είπες το δύσκολο.

Και κάτι για το SEARCH που τό έχω φρέσκο....:mad: :mad: :mad:

Να στέλνονται pm's στον κάθε χρήστη ότι THREAD παρόμοιο με το δικό του που μόλις κλειδώθηκε-πετάχτηκε:hi: υπάρχει ..ΕΔΩ (link) πχ.. \

Και εννοείται ότι σε αυτο θα συμβάλλουν όλοι οι χρήστες με γνωστοποίση ενδεχομένων..(:laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: ναι ...καλά) τέτοιων threads.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από unstoppable [Σήμερα, στις 11:35]

To θεμα ειναι που πρεπει να σταματαει η "εξουσια" των Mods/admins

το αυτο

καποια στιγμη, γυρισαν και ειπαν πως οι διαχειρηστες του φορουμ εχουν διαβρωθει απο την την εξουσια.

τωρα ακουμε, πως δε σφαζουμε.

υπαρχει καποια μεση λυση;

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Οποτε βρει χρονο καποιος admin/mod να καθαρισει ΟΛΕΣ τις αγγελιες που εχουν κλεισει...

Δλδ αν εχετε χρονο να βγαλετε οσες αγγελιες εχουν φυγει μεχρι τη σελιδα 6 κ οχι μονο της πρωτης σελιδας....

ΥΓ:Κολλημα, αλλα αφου εχουν κλεισει δεν τις χρειαζομαστε νομιζω...

Ααα επισης μηπως στη σελιδα με τα TOOLS στη πρωτη σελιδα, να μεγαλωνε ακομα το "παραθυρο" με τους υπερσυνδεσμους??

Δλδ να φαινονται περισσοτερα tools χωρις να χρειαζεται να μετακινησουμε τη μπαρα..

μηπως ολη η πρωτη σελιδα να ηταν μονο το παραθυρο με τα tools??

Ή τεσπα να ειναι ανοιγμενο το παραθυρο κ οχι να μετακινουμε τη μπαρα...

Και τα changelogs κλπ να εμφανιζονταν στη δευτερη σελιδα...

Σκεψεις/Προτασεις που σκεφτηκα τωρα...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από fANiS_K [Σήμερα, στις 19:13]

Οποτε βρει χρονο καποιος admin/mod να καθαρισει ΟΛΕΣ τις αγγελιες που εχουν κλεισει...

Δλδ αν εχετε χρονο να βγαλετε οσες αγγελιες εχουν φυγει μεχρι τη σελιδα 6 κ οχι μονο της πρωτης σελιδας....

ΥΓ:Κολλημα, αλλα αφου εχουν κλεισει δεν τις χρειαζομαστε νομιζω...

Αυτο τακτοποιηθηκε ;)

Ααα επισης μηπως στη σελιδα με τα TOOLS στη πρωτη σελιδα, να μεγαλωνε ακομα το "παραθυρο" με τους υπερσυνδεσμους??

Δλδ να φαινονται περισσοτερα tools χωρις να χρειαζεται να μετακινησουμε τη μπαρα..

μηπως ολη η πρωτη σελιδα να ηταν μονο το παραθυρο με τα tools??

Ή τεσπα να ειναι ανοιγμενο το παραθυρο κ οχι να μετακινουμε τη μπαρα...

Και τα changelogs κλπ να εμφανιζονταν στη δευτερη σελιδα...

Σκεψεις/Προτασεις που σκεφτηκα τωρα...

Αυτο χωρις να ειμαι σιγουρος δεν μπορει να γινει (καλυτερα ξερει ο μαστροDJD's) γιατι απο κατω εμφανιζεται το changelog οποτε θα εχει προβλημα χωρου μετα αν μεγαλωσει το παραθυρο με τα tools (τα changelog's εννοειτε οτι θα πρεπει να ειναι στην πρωτη σελιδα).....

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

διαφωνω......οι επισκεψεις ξενων μελων ειναι ελαχιστες.θα προτιμουσα να φτιαχτει ενα Foreign section για τους αγγλοφωνους αλλα μεχρι εκει(οχι και να κανουμε αγγλικο μενου-παει πολυ).τον τελευταιο λογο φυσικα τον εχουν οι αντμιν μοντ.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από greekfragma

διαφωνω......οι επισκεψεις ξενων μελων ειναι ελαχιστες.θα προτιμουσα να φτιαχτει ενα Foreign section για τους αγγλοφωνους αλλα μεχρι εκει(οχι και να κανουμε αγγλικο μενου-παει πολυ).τον τελευταιο λογο φυσικα τον εχουν οι αντμιν μοντ.

μπερδεύτικα... σορρυ. απλά δίπλα από το κουμπί ''νέα θέματα'' να μπει ένα λινκ για Foreign-section. όχι και να μεταφραστεί το λαμπ....

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.