Jump to content



Ας κάνουμε το Εργαστήρι καλύτερο!


Recommended Posts

Θεωρό το σβήσιμο αυθαίρετη και απολυταρχικού τύπου διαδικασία.

Αν η απάντηση φαντάζει «λίγη» στα μάτια κάποιου ευφυούς διαχειριστή, υπάρχει η μαύρη τρύπα.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από ΓιαγκΤ

Θεωρό το σβήσιμο αυθαίρετη και απολυταρχικού τύπου διαδικασία.

Αν η απάντηση φαντάζει «λίγη» στα μάτια κάποιου ευφυούς διαχειριστή, υπάρχει η μαύρη τρύπα.

Τι συνέβει;

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον, μαλλον θα αναφερεται σε μενα και στη διαγραφη των ποστ που εκανα στο θρετ στο θεμα " καινουργιες εκδοσεις ". Αυτο εκρινα σωστο και αυτο εκανα.....Αυτο το θρετ μαζι με το "χρησιμα Links" ειναι 2 θρετ που θελω να τα κρατησω 'καθαρα' χωρις περριτα ποστ...

Αν το προβλημα σου ειναι το οτι διεγραψα τις καταχωρησεις και δεν τις εβαλα στο off-topic archieve εχεις δικιο αλλα το να θεωρεις οτι η απαντηση σου μου φανηκε 'λιγη' κανεις τεραστιο λαθος......

Ας σταματήσει εδώ, πριν γίνουμε ρόμπες!!

Μου το εξηγεις λιγο αυτο σε παρακαλω ..........

Link to comment
Share on other sites

Διεφθαρμενοι mods παντου:p :P :p. Τωρα στο θεμα της διαγραφης εγω προσωπικα δεν εχω προβλημα αν σβηνονται τα "ασχετα" posts, αλλωστε και στο black hole να πανε το ιδιο πραγμα ειναι για μενα.

Link to comment
Share on other sites

Ποιες ηταν προτασεις , για εξηγησε μου σε παρακαλω.....

Το οτι πρεπει να υπαρχει περιγραφη καθε φορα του προγραμματος . Σου απαντησα νομιζω οτι θα μπαινουν γνωστα προγραμματα που χρησιμοποιουν ενα μεγαλο ποσοστο των χρηστων εδω μεσα οποτε αυτο ειναι ανουσιο .Αλλα και παλι υπαρχει το καταρεμενο το google που μπορεις με 2 κλικλ να βρεις οτι γουσταρεις και να μαθεις περρισοτερες πληροφοριες για το προγραμμα ......................

Οσο για τον ΓιαγκΤ και με το προβλημα στην γλωσσα, τι μπορω να κανω εγω ?

Link to comment
Share on other sites

thread όπως αυτά καλό είναι να παραμένουν καθαρά, ειδάλλως δεν είναι πρακτικά.

αν θέλετε να κάνετε παρατηρήσεις, ανοίξτε ένα ΝΕΟ thread με τίτλο π.χ. "παρατηρήσεις πάνω στο θέμα χρήσιμα Links " και πείτε εκεί το μακρύ σας και το κοντό σας, για την αγγλική γλώσσα, την επιρροή της στην σύγχρονη παγκοσμιοποιημένη κοινωνία και για τον άκρατο καπιταλισμό του κεφαλαίου ( της m$ για να μην ξεχνιόμαστε :hehe: ) :D

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από PGM [Χθες, στις 19:44]

Λοιπον, μαλλον θα αναφερεται σε μενα και στη διαγραφη των ποστ που εκανα στο θρετ στο θεμα " καινουργιες εκδοσεις ". Αυτο εκρινα σωστο και αυτο εκανα.....Αυτο το θρετ μαζι με το "χρησιμα Links" ειναι 2 θρετ που θελω να τα κρατησω 'καθαρα' χωρις περριτα ποστ...

Αν το προβλημα σου ειναι το οτι διεγραψα τις καταχωρησεις και δεν τις εβαλα στο off-topic archieve εχεις δικιο αλλα το να θεωρεις οτι η απαντηση σου μου φανηκε 'λιγη' κανεις τεραστιο λαθος......

Μου το εξηγεις λιγο αυτο σε παρακαλω ..........

Αν έκανες τον κόπο και μου έστελνες πμ θα το έσβηνα μόνος μου.

Ρόμπες γινόμαστε όταν οι διαφωνίες που μπορούν να λυθούν σε φιλικό επίπεδο, βγαίνουν δημόσια σαν κουτσομπολίστικες εκπομπές.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από unstoppable [Χθες, στις 20:02]

Διεφθαρμενοι mods παντου:p :P :p. Τωρα στο θεμα της διαγραφης εγω προσωπικα δεν εχω προβλημα αν σβηνονται τα "ασχετα" posts, αλλωστε και στο black hole να πανε το ιδιο πραγμα ειναι για μενα.

Σβήσιμο σημαίνει εξαφάνιση της πνευματικής σου δημιουργίας.

Στην μαύρη τρύπα υπάρχει, για να κριθής εσύ και αυτός που την μετέφερε.

Κάποια θέματα μπορεί να μην τα διαβάσω αν βιάζομε, δεν παραλείπω όμως ποτέ την μαύρη τρύπα.

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω θα εξυπηρετήσει πολλούς από μας.

ΝΑ έμπαινε έν αντίγραφο της μπάρας που επισυνάπτω, και στο κάτω μέρος του forum ώστε να μην χρειάζεται συνέχεια να ρολλάρουμε προς τα πάνω

για να χρησιμοποιήσουμε κάποια από τις αναγραφόμενες εντολές...και ιδίως ..την "ΝΕΑ ΘΕΜΑΤΑ" .

post-1143-1416071803,1578_thumb.gif

Link to comment
Share on other sites

επειδή το φόρουμ σπάνια ειδοποιεί με ποπαπ για τα πμ, θα έλεγα αν γίνεται να ενσωματωθεί το σκριπτάκι του module που υπάρχει στην κεντρική σελίδα σε κάποιο μέρος της σελίδας (πχ κάτω κάτω ή αλλού που θα βόλευε) γιατί είναι σπαστικό να σου έχουν στείλει κάτι και να το λαμβάνεις μέρες μετά ή να κάνεις ριφρες μπας και...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Voudas

επειδή το φόρουμ σπάνια ειδοποιεί με ποπαπ για τα πμ, θα έλεγα αν γίνεται να ενσωματωθεί το σκριπτάκι του module που υπάρχει στην κεντρική σελίδα σε κάποιο μέρος της σελίδας (πχ κάτω κάτω ή αλλού που θα βόλευε) γιατί είναι σπαστικό να σου έχουν στείλει κάτι και να το λαμβάνεις μέρες μετά ή να κάνεις ριφρες μπας και...

Συμβαινει κ σε αλλους? Εμενα παντα βγαζει pop-up

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.