Jump to content



SteamGifts.com Thread.


tragikos

Recommended Posts

[MENTION=22279]acct[/MENTION]

[MENTION=234]overclocked[/MENTION]

Μου εχει απαντησει ο τυπος και μου προτεινε να παρω κλειδι για dungeon siege 3 η κλειδι mirrors edge origin!!!

Τον ενημερωσα οτι δεν θελω κατι απο αυτα και οτι θα εχει θεμα σε περιπτωση που το SG τσεκαρει λογαριασμους για κερδισμενα παιχνιδια ....

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2,9k
  • Created
  • Last Reply
Εάν δεν έχει αντίρρηση κανείς και με αφορμή τις γιορτές προτείνω όσοι θέλουν να μπουν στο group να το αναφέρουν ξανά - επαναλαμβάνω την εκ προοιμίου θετική μου ψήφο. Οι γιορτές είναι για να ανταλλάζουμε δώρα εξάλλου :).

Ωραία θέλω και εγω να συμετάσχω στο group!

Profile of reinko24

Steam Community :: reinko24

Link to comment
Share on other sites

παντως για να ηερετε οσοι θελετε να μπειτε σε giveaways οι περισσοτερες ειναι contributor, πχ στις δικες μου πρεπει να εχετε δωρισει εστω ενα παιχνιδι και να ειστε στο official group αφου εχουν minimum value 0,01E.

συνηθως το ιδιο ισχυει για τα περισσοτερα κλειστα γκρουπ.

Link to comment
Share on other sites

παντως για να ηερετε οσοι θελετε να μπειτε σε giveaways οι περισσοτερες ειναι contributor, πχ στις δικες μου πρεπει να εχετε δωρισει εστω ενα παιχνιδι και να ειστε στο official group αφου εχουν minimum value 0,01E.

συνηθως το ιδιο ισχυει για τα περισσοτερα κλειστα γκρουπ.

Λογικό και έτσι είναι και το σωστό πχ εγω που δεν έχω κάποιο game να δώσω αλλά έχω 300 πόντους μπορώ να κάνω κάτι με αυτούς;

Link to comment
Share on other sites

Λογικό και έτσι είναι και το σωστό πχ εγω που δεν έχω κάποιο game να δώσω αλλά έχω 300 πόντους μπορώ να κάνω κάτι με αυτούς;

ναι, μπορεις να μπεις στη κεντρικη σελιδα του steamgifts και συμμετασχεις σε ανοιχτες κληρωσεις.

μη περιμενεις βεβαια να κερδισεις αμεσως, μπορει να κερδισεις στην αρχη αλλα μπορει να χρειαστει να συμμετασχεις και σε 1000 κληρωσεις.

απο την αλλη μπορεις να αγορασεις ενα παιχνιδι και να το δωρισεις και να ανεβασεις το cv σου

Link to comment
Share on other sites

Κυριοι συγχαρητηρια και εδω σε οσους κερδισατε...

Τα δωρακια εσταλησαν στα μειλ σας οποτε παρακαλω για την προσοχη σας ακομα και στα σπαμ..

Δεν θα τους αναφερω ολους μονο ενα θα πω....

Αμα ο [MENTION=4676]tragikos[/MENTION] κερδιζε και τα 3 racing παιχνιδια που εδινα ημουν ετοιμος να του δωσω πακετο και την τιμονιερα μου!!!

P.S.

Stay tuned for more...

Link to comment
Share on other sites

Μου εχει απαντησει ο τυπος και μου προτεινε να παρω κλειδι για dungeon siege 3 η κλειδι mirrors edge origin!!!

Τον ενημερωσα οτι δεν θελω κατι απο αυτα και οτι θα εχει θεμα σε περιπτωση που το SG τσεκαρει λογαριασμους για κερδισμενα παιχνιδια ....

Ή πρέπει να κάνετε ένα support ticket για να του αφαιρέσουν την κλήρωση και ενδεχομένως να φάει ένα μικρό suspension ή απλά να το αφήσεις not received και να πας παρακάτω. Πάντως είναι κρίμα να επωμιστείς εσύ το βάρος και να την πάθεις κάποια στιγμή στο μέλλον.

[MENTION=29826]reinko24[/MENTION]

Θα σου συνιστούσα να ξαναρίξεις μια ματιά στο FAQ του SG και να πειραματιστείς λίγο πρώτα με τις ανοιχτές κληρώσεις. Από τις ερωτήσεις σου φαίνεται ότι δεν έχεις ξεκαθαρίσει ακόμη ακριβώς πώς λειτουργεί. Είναι χαρά μας να σε βοηθήσουμε να ξεδιαλύνεις 1-2 απορίες, αλλά πρέπει να αφιερώσεις και συ λίγο χρόνο. Προτείνω να το χαζέψεις λίγο μέσα στις γιορτές και να τα ξαναπούμε από το νέο χρόνο. Τι λες; ;)

Link to comment
Share on other sites

τι εκανα ;

edit εκανα quote και ειδα :p δε φορτωνουν με τιποτα τα sign απο το sg. thanks !

edit 2 ειδα μολις τωρα για το blacklist που εχεις, αυτο αποσκοπει στο να μη μπαινουν αυτοματα καποια ατομα στις κληρωσεις ; η απλα ειναι ενημερωτικο οτι εαν καποιος απο τους νικητες περιλαμβανεται στο blacklist θα αγνοηθει και θα γινει νεο request για νικητη ;

Link to comment
Share on other sites

Ή πρέπει να κάνετε ένα support ticket για να του αφαιρέσουν την κλήρωση και ενδεχομένως να φάει ένα μικρό suspension ή απλά να το αφήσεις not received και να πας παρακάτω. Πάντως είναι κρίμα να επωμιστείς εσύ το βάρος και να την πάθεις κάποια στιγμή στο μέλλον.

Μεχρι αυριο-μεθαυριο θα περιμενω μπας και του ερθει καμια επιφοιτιση και κοιταξει πουθενα να βρει κλειδι αλλα επειδη δεν το πολυβλεπω να γινεται κατι και επειδη δεν πιστευω σε αγιους βασιληδες και λοιπα θα ανοιξω ticket ωστε να μαι καλυμμενος...

Κριμα παντως γτ το θελα πολυ το παιχνιδι :(

Link to comment
Share on other sites

edit 2 ειδα μολις τωρα για το blacklist που εχεις, αυτο αποσκοπει στο να μη μπαινουν αυτοματα καποια ατομα στις κληρωσεις ; η απλα ειναι ενημερωτικο οτι εαν καποιος απο τους νικητες περιλαμβανεται στο blacklist θα αγνοηθει και θα γινει νεο request για νικητη ;

Αν κερδίσει κάποιος που είναι στην blacklist ζητάω (και παίρνω) reroll οπότε είναι ενημερωτικό για όλους ώστε να μην μπουν στον κόπο καν να μπουν αν είναι εκεί μέσα ;)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.