Jump to content



SteamGifts.com Thread.


tragikos

Recommended Posts

  • Replies 2,9k
  • Created
  • Last Reply

Επειδή μετά τις γιορτές το βλέπω λίγο υποτονικό το νήμα και μετά από ένα ξεσκαρτάρισμα που έκανα σε κάτι παλιά κλειδιά δίνω το παρακάτω δωράκι για το ΤheLab.gr Official Steam Group.

signature.png

Καλή επιτυχία σε όσους συμμετάσχουν.

Link to comment
Share on other sites

Με αφορμή αυτήν την κλήρωση, εγώ θα θυμίσω ότι 2-3 φίλοι περιμένουν την ένταξη τους στο γκρουπ @SG. Κάποιοι από αυτούς έχουν αποδεδειγμένα αντιληφθεί τον τρόπο λειτουργίας του SG, έχουν ολοκληρώσει επιτυχώς κληρώσεις, ακολουθούν τους κανόνες απαρέγγλιτα και έχουν ενεργή συμμετοχή στο Lab.

Νομίζω ότι αυτές είναι οι βασικές προϋποθέσεις για την ένταξή τους. Δε θέλω να προκαταλάβω την απόφαση κανενός, αλλά ίσως θα ήταν σκόπιμο να επαναξιολογήσουμε τα αιτήματά τους.

Για να μην παρεξηγηθώ, αν κάποιος εξακολουθεί να έχει απορίες, πειραματίζεται ακόμη με το SG και αναρωτιέται για τους κανόνες, ίσως είναι καλύτερο να κάνει ακόμη λίγη υπομονή.

Θυμίζω στους υποψηφίους:

Αυτό που ζητάγαμε μέχρι στιγμής είναι ένα λινκ στα -καθαρά- προφίλ σου στα

α. Steamgifts

β. Steam

γ. SteamRep (ή/και VacBanned, ...)

και 2 κουβέντες διευκρινιστικά, ειδικά αν στα παραπάνω φαίνεται κάποιο "προβληματάκι".

Επαναλαμβάνω για την αποφυγή παρεξήγησης ότι αυτά είχα προτείνει γιατί καλύπτουν εμένα προσωπικά. Δεν προκαταλαμβάνω την απάντηση οποιουδήποτε, αλλά νομίζω ότι έτσι έχουμε μια καλή εικόνα για τους υποψηφίους. :beer:

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ με τη σειρά μου να θυμίσω (στους ενδιαφερόμενους) ότι για να μπει κάποιος στο group πρέπει να μαζέψει likes στο post της "αίτησης" του από μέλη του TheLab@SG. Δεν είμαι εγώ που παίρνω την απόφαση ποιος μπαίνει και ποιος όχι...

Οπότε πολυ ευχαρίστως να δεχθούμε νέα μέλη εφόσον κάνουν αίτηση με τον "τυπικό" τρόπο και μαζέψουν likes :)

Link to comment
Share on other sites

Απλά πλέον είναι τόσο μακροσκελές το thread που δεν υπάρχουν ουσιαστικά σαφείς ας το πούμε κανόνες

Καλό είναι κάποιες ομάδες να παραμένουν κλειστές προς το μεγάλο πλήθος ετσι ωστε να μην υπάρχουν παρεξηγήσεις και διάφορα θέματα!

Keep up the good work!

Link to comment
Share on other sites

Σωστος ο Reinko, αν μπορει καποιος να κανει edit το πρωτο post ωστε να υπαρχουν σαφεις οδηγιες θα ηταν βέλτιστο. Οχι τιποτα αλλο ετοιμαζω την αιτηση και θελω να την κανω σψστα :D:D:D:coax::coax:

Link to comment
Share on other sites

Ίσως να πρέπει να επικαιροποιηθεί λίγο το πρώτο post (φίλε [MENTION=4676]tragikos[/MENTION]) αλλά νομίζω ότι οι βασικές πρϋποθέσεις για συμμετοχή στο group είναι αρκετά σαφείς (φίλοι [MENTION=29826]reinko24[/MENTION] και [MENTION=20727]Orgios[/MENTION]).

Μιας και άνοιξε πάλι η κουβέντα ξανακάνω bump την από τριμήνου αίτηση μου, φοβούμενος ότι θα έχει ξεχαστεί στο πέρασμα του χρόνου. Ζητώ συγνώμη αν γίνεται κουραστικό αυτό.

Link to comment
Share on other sites

Προ τριμήνου είχες μόλις γραφτείς στο SG και φαινόσουν πρακτικά ανενεργός στο Lab. Απ' την άλλη, τώρα σε βρίσκω μια χαρά! ;)

Εγώ κρατάω τους συνδέσμους από το άλλο, αλλά σου βάζω εδώ το like, γιατι αλλιώς θα χαθούμε. Καλή τύχη!

Link to comment
Share on other sites

Τhanks [MENTION=22279]acct[/MENTION]. Έχεις δίκιο ότι από εκείνη περίπου την περίοδο άρχισε η επαναδραστηριοποίησή μου και εδώ και στoν ατμό. Ελπίζω μόνο να συνυπολογίζονται και τα likes που έχουν μπει κατά καιρούς σε εκείνο το ξεχασμένο πρώτο post...

Καλή τύχη σε όλους...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.