Jump to content



Recommended Posts

Μόλις πέρασα το Intro

και μπήκα σαν Assassin και μου αρέσει πάρα πολύ

και σε γραφικό επίπεδο

και είμαι με 100-120 FPS δαγκωτά!

Το μόνο κακό

είναι ότι δεν έχει καθόλου Tessalation

εξού και τα FPS

Πάμε να δούμε και από Gameplay

τι λέει

ερώτηση δώσε τα spec του συστήματός σου !!!

και σε τι ανάλυση παίζεις και αν έχεις την φυσική ενεργοποιημένη !

Έγινε επεξεργασία από ARMAGEDDON
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 248
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Και εγώ εχτές έφτασα Pandora, lvl 8-9 και το άφησα.

Σαν assasin.

Το παιχνίδι, ΤΑ ΣΠΑΕΙ.

Ειδικά ο Claptrap δίνει ρέστα NON STOP.

Με ι7-920 @ 4.0, και 5870 με 2-3 drivers πιο παλιούς, παίζω σε 1080 με όλα On/High, με εξαίρεση ΑF που είναι 8Χ και View Distance που ειναι Far αντί για Very Far.

Είναι ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΗ δουλειά.

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ εχτές έφτασα Pandora, lvl 8-9 και το άφησα.

Σαν assasin.

Το παιχνίδι, ΤΑ ΣΠΑΕΙ.

Ειδικά ο Claptrap δίνει ρέστα NON STOP.

Με ι7-920 @ 4.0, και 5870 με 2-3 drivers πιο παλιούς, παίζω σε 1080 με όλα On/High, με εξαίρεση ΑF που είναι 8Χ και View Distance που ειναι Far αντί για Very Far.

Είναι ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΗ δουλειά.

dolly τα ίδια έχουμε το χω x16 και τα psysix low γιατί δεν παλεύεται όταν είναι high !!

sfirculitu τι κάρτα γραφικών έχεις ?

Link to comment
Share on other sites

παιδιά το GAME είναι όντως GAME OF THE YEAR !!!

Tip ότι και να πάρετε από χαρακτήρες γεμίστε την μία καρτέλα με τα skills !!!

επίσης μην παίζεται μόνο το story γιατί μετά από ένα σημείο τα τέρατα έχουν 4-5 lvl διαφορά με σας και κάνεις μισή ώρα να τα φας !!!

Link to comment
Share on other sites

Δεν προλαβαίνω να τα παίξω όλα. Diablo /Torchlight / League of Legends σε ένα μήνα βγαίνει και το Halo 4. :help1:

[Δεν αναφέρω καν το Guild Wars...]

Έγινε επεξεργασία από winters
Link to comment
Share on other sites

[MENTION=5181]winters[/MENTION]

Χέσε τα Diablo (λιώσαμε καιρό ήδη), torchlight (είναι καλό αλλά too much the same), Λολ (έχεις σίγουρα γράψει εργατομέρες εδώ)

Και ΚΑΨΟΥ μέχρι τις 12/10.

Μετά έχει Xcom και όποιος πει όχι έχει 2 weeks ban.

Γιατί έχουμε και δημοκρατία. :p:P

Link to comment
Share on other sites

Ένταξη τα σπάει το game πολύ ωραίο το Intro αυτό το ρομποτακι πότε θα το σπάσω στο ξύλο δεν ξέρω έφτασα μέχρι τον boom και σταμάτησα για σήμερα επειδή είδη ψόφησα 2 φορές το σύστημα μου τα πάει καλά άσχετα που είναι λίγο αρχαίο

Link to comment
Share on other sites

Υποθέτω πως η ιστορία του δεν έχει σχέση με το 1ο...παίζει κανέναν ρόλο αν δεν έχω παίξει το 1ο; Παρεπιπτόντως το ξεκίνησα και πάλι (το 1ο) για να δω αν το τελειώσω....είναι πολύ ...shoot for fun & fun of shooting κατάσταση...δεν ξέρω αν κάτι χάνω....

Link to comment
Share on other sites

Εγώ θα έλεγα ότι αν παίξεις κατευθείαν το 2ο, μετά το 1ο δεν θα σου κάνει αίσθηση. Οπότε για μένα καλύτερα να έχεις παίξει το πρώτο αρχικά. Κατά τ'άλλα δε νομίζω ότι χάνεις και κάποιο τρομερό σενάριο και απ' ότι διαβάζω στην αρχή του 2ου σου λέει τι έγινε στο πρώτο. :)

Link to comment
Share on other sites

Έχω παίξει το 1ο, ακόμα όχι το 2ο.

Για όσους το σκέφτονται να τα πάρουν με τη σειρά, το αρχικό ειναι αρκετά διασκεδαστικό FPS με στοιχεία RPG (skill trees / itemization) και καλό χιούμορ, ενώ κερδίζει σίγουρα αν το παίξετε με φίλους.

Η ετυμηγορία είναι ότι το 2ο είναι καλύτερο σε όλους τους τομείς, αλλά αυτό δε σημαίνει ότι ο χρόνος που θα βάλετε στο 1ο πάει χαμένος... Η ιστορίες είναι πολύ χαλαρά συνδεδεμένες, δεν είναι προαπαιτούμενο να τις γνωρίζετε -εξάλλου με τα DLC πάει σε άσχετες κατευθύνσεις. Έχει πάντως λίγη πλάκα να παρακολουθείς τους διάφορους κεντρικούς NPC μέσα στην ιστορία.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.