Jump to content



Τα πάντα για το Steam (Πληροφορίες, Νέα, Προσφορές, Προβλήματα)


Recommended Posts

1. Βγαίνει το Big Picture

1α. Οσονούπω θα μπορώ να το αξιοποιήσω :yes2:

2. Επιτέλους κερδίζω το Space Marine (καιρός ήταν!)

3. Κάποια γλυκυτάτη νεαρά με έχει ζαλίσει να μου πάρει δώρο

4. Μπαίνω να ψάξω θέμα για gamepads και πέφτω πάνω σε σένα να ψωνίζεις...

Κάποιος προσπαθεί να μου πει κάτι... Τέλος πάντων, έχω διαλέξει 4 πιθανά. Θα τα πούμε αργότερα. :to_pick_ones_nose:

Πουτ δε σπές μαρίν ντάουν σλώλι !

To chillstream έχω ακούσει ότι μπιχλιάζει εύκολα (βουλώνουν οι τρυπούλες), αλλά νομίζω ότι μπορώ να βρω ένα για δοκιμή. Το space marine έχει και MP θυμάμαι, ε? ;)

Link to comment
Share on other sites

Πουτ δε σπές μαρίν ντάουν σλώλι !

To chillstream έχω ακούσει ότι μπιχλιάζει εύκολα (βουλώνουν οι τρυπούλες), αλλά νομίζω ότι μπορώ να βρω ένα για δοκιμή. Το space marine έχει και MP θυμάμαι, ε? ;)

τώρα 3-4 χρόνια που το έχω δεν έχει πάθει τίποτα

Link to comment
Share on other sites

Gabe Newell says Valve will release its own console-like PC for the living room | The Verge

Valve has stayed mostly quiet about its plans to enter the hardware business, but in an interview with Kotaku at last night's Video Game Awards, Gabe Newell confirmed the company's plans to sell its own living room PC that could compete with next-generation consoles from Sony and Microsoft.

Link to comment
Share on other sites

Δεν υπήρχε πιο πριν, new feature και δεν είναι πολυδιαφημισμένο, γιατί είναι ακόμη beta. Το θέμα είναι ότι εκτός το 15% transaction fee έχουν προβλέψει χωριστό publisher fee, οπότε βλέπω μόλις βγαίνει από beta να το υποστηρίζουν κι άλλοι.

Μοιάζει ενδιαφέρον. Ήδη έχουν ξοδέψει αρκετά σε χρόνο και χρήμα για να παρακολουθήσουν την εσωτερική αγορά του TF2 και να φτιάξουν ένα πιο ευρύ σύστημα. Ελπίζω να μην το παρακάνουν.

Link to comment
Share on other sites

Το Steam πλέον θα σας ειδοποιεί μέσω email αν κάποιο παιχνίδι που έχετε στην Wishlist σας έχει προσφορά!

Δείτε την επιλογή στο:

https://store.steampowered.com/account/

Κάτω δεξιά που έχει επιλογές email. ;)

Θα γίνει χαμός στις Χριστουγεννιάτικες προσφορές με 84 αντικείμενα στην Wishlist... :shout:

Link to comment
Share on other sites

Το Steam πλέον θα σας ειδοποιεί μέσω email αν κάποιο παιχνίδι που έχετε στην Wishlist σας έχει προσφορά!

Δείτε την επιλογή στο:

https://store.steampowered.com/account/

Κάτω δεξιά που έχει επιλογές email. ;)

Θα γίνει χαμός στις Χριστουγεννιάτικες προσφορές με 84 αντικείμενα στην Wishlist... :shout:

Ε καιρός ήταν η λίστα αυτή να αποκτήσει και χρηστικό νόημα και όχι μόνο έμμεση εκμαίευση των επιθυμιών μας για στατιστικούς και λοιπούς σκοπούς.

Link to comment
Share on other sites

την κάτσαμε τη βάρκα....:hmm: μαζεύαμε dvd games για συλλογή και τώρα κάνουμε online συλλογή.....άτιμη καταναλωτική κενωνία!!!!!!!!!!!!

φίλε ξαναπες το. 38άρης παίκτης και συνεχίζω.:yu:

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

πρόσφατα αγόρασα μία προσφορά από το http://www.getloadedgo.com/.

Το ένα από τα δύο παιγνίδια ήταν το Sid Meier's Civilization IV: Complete (Steam)

Μου ήρθε το κλειδί ενεργοποίησης και το πέρασα στο Steam.

Τώρα βλέπω στο Games Library τις παρακάτω εγγραφές, που ανά ζευγάρι, έχουν διαφορετικό SteamID.

Είναι φυσιολογικό αυτό; Ποιες είναι οι επιλογές μου;

Παρακαλώ μη μου προτείνετε να κάνω εγκατάσταση: είναι αδύνατο για καθαρά τεχνικούς λόγους !

Ακολουθεί η λίστα:

=====================================================================

Sid Meier's Civilization IV

Sid Meier's Civilization IV

Sid Meier's Civilization IV: Beyond the Sword

Sid Meier's Civilization IV: Beyond the Sword

Sid Meier's Civilization IV: Colonization

Sid Meier's Civilization IV: Colonization

Sid Meier's Civilization IV: Warlords

Sid Meier's Civilization IV: Warlords

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

πρόσφατα αγόρασα μία προσφορά από το http://www.getloadedgo.com/.

Το ένα από τα δύο παιγνίδια ήταν το Sid Meier's Civilization IV: Complete (Steam)

Μου ήρθε το κλειδί ενεργοποίησης και το πέρασα στο Steam.

Τώρα βλέπω στο Games Library τις παρακάτω εγγραφές, που ανά ζευγάρι, έχουν διαφορετικό SteamID.

Είναι φυσιολογικό αυτό; Ποιες είναι οι επιλογές μου;

Παρακαλώ μη μου προτείνετε να κάνω εγκατάσταση: είναι αδύνατο για καθαρά τεχνικούς λόγους !

Ακολουθεί η λίστα:

=====================================================================

Sid Meier's Civilization IV

Sid Meier's Civilization IV

Sid Meier's Civilization IV: Beyond the Sword

Sid Meier's Civilization IV: Beyond the Sword

Sid Meier's Civilization IV: Colonization

Sid Meier's Civilization IV: Colonization

Sid Meier's Civilization IV: Warlords

Sid Meier's Civilization IV: Warlords

το πιο πιθανόν είναι 2 εκδόσεις...μια για pc μια για mac....

τουλάχιστον στα vice city -san andreas που έχω στο steam έτσι είναι...

εξάλλου νομίζω αν κάνεις click σε κάθε διπλή εγγραφή θα το πιο πιθανό σε μία απ'τις 2 να γράφει "<game name> is not available on your platform)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.