Jump to content




DJD

Recommended Posts

πειτε με μαζοχα η οπως θελετε.. αλλα αμα μπειτε σε ολο αυτον τον κοπο για εμενα τοτε χαλαλι :p:dance3::hang3:

Δεν θέλω να σε στεναχωρήσω αλλά δεν είναι φτιαγμένες απο εξωτικά υλικά οι κάρτες ώστε να κουραστούν :hehe:

@ mods and admins Άντε ρε παιδιά ακόμα?

Link to comment
Share on other sites

Πως καταλαβαίνει κανείς ότι ο [MENTION=14956]uNick[/MENTION] μόλις ανακάλυψε το ΠΟΘ 4, χωρίς να έχει διαβάσει προηγούμενες σελίδες του;

Σε κάθε σελίδα 1 στα 3 ποστ είναι δικά του

:p

Εδιτ: [MENTION=5110]qbiefox[/MENTION] Aν περίμενες 5-6 χρονάκια ακόμα θα πηγαίναμε μαζί ναυτικό :p

Link to comment
Share on other sites

ΓΙΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΤΤΤΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ δεν εφυγα εχτες!!!!:wall::wall::wall::wall:

Απαγορευτικό αποπλου.... :fist::fist:

πρεπει να περιμενω gazillion ωρες (απο τις 8 που θα παω, 10 φευγει κανονικα) στο καραβι μπας και ξεκινήσει για Πειραιά μεχρι το πρωι :hang3::hang3::hang3::hang3::hang3::hang3::hang3:

OMFG δεν θα την παλεψω

Link to comment
Share on other sites

Πως καταλαβαίνει κανείς ότι ο @uNick μόλις ανακάλυψε το ΠΟΘ 4, χωρίς να έχει διαβάσει προηγούμενες σελίδες του;

Σε κάθε σελίδα 1 στα 3 ποστ είναι δικά του

:p

Εδιτ: @qbiefox Aν περίμενες 5-6 χρονάκια ακόμα θα πηγαίναμε μαζί ναυτικό :p

Ελα ρε αμα περιμένεις εσυ 3-4 χρονάκια ακόμα και ο qbiefox άλλα 9 θα πηγαίναμε όλοι μαζί :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Ελα ρε αμα περιμένεις εσυ 3-4 χρονάκια ακόμα και ο qbiefox άλλα 9 θα πηγαίναμε όλοι μαζί :hehe:

Εσύ κάτσε εκεί που είσαι και ίσως το γλυτώσεις, μαζί με όλα τα "κακά" της Ελλάδας.

Τα "καλά" της Ελλάδας μπορείς να τα ζεις λίγους μήνες το χρόνο, νομίζω φτάνουν. :innocent:

Link to comment
Share on other sites

AD-63_312x312.jpg

Τέτοιο ^ είχα για τον στρατό ξηράς. Για το ναυτικό δεν έχω απολύτως τπτ και ελπίζω να μην χρειαστεί. Απλά στα 18 μου, μου είχε έρθει αναβολή από το Ναυτικό, και όπως μου είπαν στην στρατολογία όταν πήγα να κόψω την αναβολή, αυτό πλέον δεν αλλάζει.

Κακεντρεχείς αλήτες :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Σιγά ωρε παιδιά κι εμένα πέρυσι μου ήρθε χαρτί για ναυτικό (πήρα αναβολή) και είμαι σίγουρος 100% πως δεν έχω μέσο (aka βύσμα).

Επίσης ξέρω άλλα δύο παιδιά από τη σχολή που τους ήρθε χαρτί για ναυτικό.

[MENTION=5110]qbiefox[/MENTION] Μάλλον κάτι έχει η σχολή και μας τσιμπάνε :hehe:

Έγινε επεξεργασία από papajim
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.