Jump to content




DJD

Recommended Posts

που να τρέχεις στο Πειραιά. Κάτσε εκεί που κάθεσαι:p

Αφού έφυγα από τη στάση του λεωφορείου για να πάω στο σταθμό του τρένου, μάντεψε τι είχε γίνει… είχε μόλις περάσει. The f*ck is happening.

Επίσης είχε κλείσει το τμήμα Ομόνοια-Κηφισιά λόγω αυτοκτονίας.

Link to comment
Share on other sites

Εχω ενα τηλεφωνο στην Χρυση Εθκαιρια, στο website. Μολις μου ηρθε αυτο απο το mail sj7797477@gmail.com ...

"Γεια σας Θα ήθελα να αγοράσει αυτό το στοιχείο έτσι σας θέλω για να πάρει πίσω σε μένα με την τελευταία διαθέσιμη τιμή και κατάσταση. "

L O L

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=12156]Lakisss[/MENTION] πώς είσαι;; Να σου φτιάξω λίγο το κέφι...

Δε θα χω σκληρό για τις επόμενες 2 βδομάδες,μιας και ζούμε στον 15ο αιώνα και άμα πλημμυρίσει η Ταϋλάνδη βγαίνουν όλα off. :han:fie::help::slap:

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=12156]Lakisss[/MENTION] πώς είσαι;; Να σου φτιάξω λίγο το κέφι...

Δε θα χω σκληρό για τις επόμενες 2 βδομάδες,μιας και ζούμε στον 15ο αιώνα και άμα πλημμυρίσει η Ταϋλάνδη βγαίνουν όλα off. :han:fie::help::slap:

Δηλαδή το κατάστημα δεν έχει να σου τον στείλει ???

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=12156]Lakisss[/MENTION] καλά ,τελείωσε η απεργία στα καράβια και λβέπω να'ρχεται πριν γίνεις πάλι καλά. :D

[MENTION=12156]Lakisss[/MENTION] πώς είσαι;; Να σου φτιάξω λίγο το κέφι...

Δε θα χω σκληρό για τις επόμενες 2 βδομάδες,μιας και ζούμε στον 15ο αιώνα και άμα πλημμυρίσει η Ταϋλάνδη βγαίνουν όλα off. :han:fie::help::slap:

:p

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=U49xnHNADbU&feature=related]Ηταν ενα μικρο καραβι - YouTube[/ame]

Link to comment
Share on other sites

Θεοί στην Crucial (όπως πάντα άλλωστε)

Παράγγειλα εχθές 2 μνήμες DDR2 so-DIMM για ένα HP NX9420.

Πέραν του ότι στις στέλνει για αυτό το μοντέλο και σου εγγυάται ότι θα δουλέψουν 100%, πριν λίγο τις παρέλαβα... 2x2GB στα 54€ με τα μεταφορικά... :T:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.