Jump to content




DJD

Recommended Posts

Αληθεια τι παιζει στο Αμερικα με την πειρατεια?

Ειναι τοσο αυστηρα οσο λεγετε?

@Periklis_pap

Άμα κατεβάζεις από την σύνδεση του κοιτώνα (ethernet) απρόσεκτα έχεις πρόβλημα (ένας εδώ δίπλα έφαγε επίπληξη επειδή κατέβασε το Kung Fu Panda 2 ένας άλλος όμως κατέβασε το BF2 από τη σύνδεση του δωματίου του και δεν είχε κάποιο θέμα). Άμα πας στα lounge, study rooms κτλπ που έχει ασύρματο είσαι κομπλέ.

Το streaming είναι οκ, δεν σου λέει κανείς τίποτε (αλλιώς θα ήμουν σε κελί τώρα) και το κάλο είναι πως πολλές σειρές βγαίνουν τσάμπα online στις ιστοσελίδες τον καναλιών που τις παίζουν στην τηλεόραση άρα δεν χρειάζεται καν να ''παρανομείς''.

Γενικά δεν είναι όσο αυστηρά όσο ακούγετε γιατί με κάτι παιδιά που έχω μιλήσει εδώ μια χαρά κατεβάζουν από τα σπίτια τους χωρίς πρόβλημα. Στα πανεπιστήμια απλά είναι πιο προσεκτικοί γιατί είναι σχετικά γρήγορο δίκτυο και δεν θέλουν να κατεβάζουν 40.000 άτομα όλη μέρα.

Επίσης υπάρχουν υπηρεσίες που σε αποτρέπουν από την πειρατεία, για παράδειγμα το netflix me 7.99$ το μήνα προσφέρει αρκετές ταινιούλες.

@Periklis_pap

He is the 1%.

:hehe: :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Κάτι άσχετο, είναι μια κοπέλα στον πρώτο όροφο η οποία λέγετε Siri και έχει ταμπελίτσα στην πόρτα της που λέει Siri. Χτες γύρω στις 12:30 αφού δεν είχαμε να κάνουμε τίποτε καλύτερο τυπώσαμε μια εικόνα ενός iphone και του Siri app και το κολλήσαμε στην πόρτα της :hehe:

(Δεν το έχει βγάλει ακόμα)

its over 9000/3 ?

9000/2.993016

Link to comment
Share on other sites

Εμένα καλά πάει,αλλά διάβασα για πολλά προβλήματα σήμερα σε άλλα forums.

Εμένα το φαινόμενο ξεκίνησε στις 23:00 - 23:30 και τελείωσε στη 1:00. Τώρα η forthnet παει πάλι τζάμι.

[MENTION=15441]Periklis_pap[/MENTION]

Περικλή άμα έχετε κανένα μάθημα πρώτων βοηθειών φώναξε με να το παρακολουθήσω... :innocent:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.