Jump to content




DJD

Recommended Posts

Δεν ξέρω γιατί, αλλά κάθε φορά που είναι down το TheLab, πάω να κάνω το IQ Test. :p

Βγαινει κανενα trend αυξομειωτικο απο φορα σε φορα?

Θα ειχε ενδιαφερον να δουμε αν η παρατεταμενη εκθεση στις π@π@ριες του Αστρολαβου επηρεαζει θετικα ή αρνητικα το IQ μας "ιν δι λόνγκραν"

Link to comment
Share on other sites

Βγαινει κανενα trend αυξομειωτικο απο φορα σε φορα?

Θα ειχε ενδιαφερον να δουμε αν η παρατεταμενη εκθεση στις π@π@ριες του Αστρολαβου επηρεαζει θετικα ή αρνητικα το IQ μας "ιν δι λόνγκραν"

Στα ίδια επίπεδα παραμένει. Μένει να δούμε αν η χρόνια έκθεση έχει παρενέργειες.

Link to comment
Share on other sites

Οι Νιγιριανοι απατεωνες τωρα και μεσω του website της Χρυσης Ευκαιριας. Εβαλα μια αγγελια εδω και 2 μερες και λαμβανω καθημερινα πανω απο 40 email.

Απο περιεργεια απαντησα σε 2 (απο 3ο email) και θελουνε να στειλω το αντικειμενο Νιγηρια και θα μου στειλουν τα λευτα σε paypal... Και στο website ουτε για αστειο Human verification app !

Ελεορ δηλαδη !

Link to comment
Share on other sites

trololololol

καλός σας βρήκα πάλι,

α! έχω ευχάριστα νέα, χάλασε ΠΑΛΙ το philips vh$ μου και η κεφαλή γύρναγε σαν πέτρα, ο μάστορας έμεινε κόκαλο, και σιγά τη μεταχείριση, 7 κασέτες έβαλα να παίξουν.

Link to comment
Share on other sites

Βγαινει κανενα trend αυξομειωτικο απο φορα σε φορα?

Θα ειχε ενδιαφερον να δουμε αν η παρατεταμενη εκθεση στις π@π@ριες του Αστρολαβου επηρεαζει θετικα ή αρνητικα το IQ μας "ιν δι λόνγκραν"

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=95SYdjRVCR0]DAAAMMMMMMMMMMMN!!!!!!!!!!!!!!! - YouTube[/ame]

Link to comment
Share on other sites

σιγά τη ποσότητα, αντί να πάρω 5g από αυτό, πήρα μόνο 3g (gtp διαχωρισμό έκανα στο χάπι). Κατα τα άλλα είμαι μια χαρρρρΑααΑααΑααΑαααΑΑ

wiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :dance3::dance3::dance3::dance3::dance3::dance3:

Link to comment
Share on other sites

Πάω να πληρώσω το ΦΠΑ μέσω e-banking στην Εμπορική και τρώω μήνυμα ότι η υπηρεσία πληρωμής ΦΠΑ είναι διαθέσιμη τις εργάσιμες μέρες μέχρι τις 16.00 το απόγευμα. Ε-Βanking και διαθέσιμο μέχρι τις 16.00 καθημερινές. ΡΕ ΠΑΤΕ ΚΑΛΑ;

seriouslyChan.png

Link to comment
Share on other sites

και η Εθνική τα ίδια,μόνο για 2 μέρες όμως

Ειδοποίηση προσωρινής διακοπής λειτουργίας Internet Banking:

Η εφαρμογή Internet Banking δεν θα είναι διαθέσιμη την Παρασκευή 21 Οκτωβρίου, από 23:00μμ μέχρι τις 02:00πμ, Σάββατο 22 Οκτωβρίου. Ευχαριστούμε για την κατανόησή σας.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.