Jump to content




DJD

Recommended Posts

Τι κουτορνιθια ολοι αυτοι εκει ρε στην ΔΕΗ ... πηγα και εκανα αλλαγη στοιχειων να ερχετε στο ονομα μου ο λογαριασμος και ερχεται παλι στο ονομα του παλιου ιδιοκτητη ... ζωα εντελως

Link to comment
Share on other sites

"...άλλωστε στα γήπεδα ο κόσμος πάει για να διασκεδάσει κι όχι για να ξεσπάσει ή να διαμαρτυρηθεί..." - Δημοσιογράφος του ΣΚΑΙ αναφερόμενος στα πανό που εμφανίστηκαν στα γήπεδα το ΣΚ.... :hang3:

Link to comment
Share on other sites

τα ίδια -πάνω κάτω- έλεγε κι ο σπίκερ του αγώνα του παναθηναϊκού χθες. Όλοι αυτοί κάπου φύτρωσαν προφανώς, για αυτό δεν ξέρουν και το ρόλο του ποδοσφαίρου σε μια κοινωνία...

Link to comment
Share on other sites

Άσχετο, βλέπω εδώ και 10 λεπτά για χαβαλέ τον Λεβέντη. (τον γνωστό της Ένωσης Κεντρώων)

Χαράς το κουράγιο του ρε παιδιά...δεν βαρέθηκε τόσα χρόνια?

Αυτός η μεγάλη αγάπη για την πολιτική έχει, ή μεγάλη τρέλα. (μάλλον και τα δύο:hehe:)

Πιστεύω ότι πρέπει να μπει στη βουλή ο έρμος μία φορά έτσι για το γαμώτο ρε παιδί μου...:p

Ατάκα πριν από λίγο:

''O Τσίπρας...που μου βγαίνει με ζελέ στο μαλλί...ζελές που είναι πληρωμένος από κρατικά χρήματα!'':hehe:

Link to comment
Share on other sites

"...άλλωστε στα γήπεδα ο κόσμος πάει για να διασκεδάσει κι όχι για να ξεσπάσει ή να διαμαρτυρηθεί..." - Δημοσιογράφος του ΣΚΑΙ αναφερόμενος στα πανό που εμφανίστηκαν στα γήπεδα το ΣΚ.... :hang3:
τα ίδια -πάνω κάτω- έλεγε κι ο σπίκερ του αγώνα του παναθηναϊκού χθες. Όλοι αυτοί κάπου φύτρωσαν προφανώς, για αυτό δεν ξέρουν και το ρόλο του ποδοσφαίρου σε μια κοινωνία...

Ολη αυτη η φαση του πανο ειναι η ιστορια των Smith & Carlos στο avatar. :hehe:

Κοτζαμ ΔΟΕ μετα απο 20-τοσα χρονια πηρε πισω την αποφαση της, ο Τζεφρυ ομως... βραχος!

Link to comment
Share on other sites

Να πω τον πόνο μου.

''Πυρετός το Σαββατόβραδο'' σήμερα κυριολεκτικά όμως....

Όλα με πονάνε + στομάχι + 38-39 πυρετός.

Περισσότερο χρόνο περνάω στην τουαλέτα, παρά στο δωμάτιο.:nothing:

Να πω τον πόνο μου. (part -2)

Πφφφ....η γαστρεντερίτιδα συνεχίζει να με θερίζει...σπίτι σήμερα.

Επιβεβαιώνω το ανέκδοτο ''τι είναι το πιο γρήγορο πράγμα στον κόσμο''.:p

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.