Jump to content




DJD

Recommended Posts

Ειμαι στο αεροδρομιο στο Dusseldorf, και καταλαβα γιατι εχουν φαει οι Γερμανοι τεοιο σκαλωμα με την παρτη μας. Αμα εδω ξυπνας να πας δουλεια και 300 μερες το χρονο ο ουρανος ειναι ΤΟΣΟ ΓΚΡΙ, και εδω 350 μερες το χρονο εχει ηλιο, δε θελει και πολυ να σε πιασει το κομπλεξ κατωτεροτητας... Βεβαια αυτο δεν σημαινει οτι εδω ειναι καλυτερα, να χαμε να λεγαμε...

Link to comment
Share on other sites

Εχω εναν τεχνικο στην εταιρια μου, Ελληνοπουλο, ο οποιος ζουσε στην Γερμανια 4μιση χρονια. Δεν ξαναγυριζει πισω με τπτ λεει...

Έγινε επεξεργασία από YDinopoulos
Link to comment
Share on other sites

Ειμαι στο αεροδρομιο στο Dusseldorf, και καταλαβα γιατι εχουν φαει οι Γερμανοι τεοιο σκαλωμα με την παρτη μας. Αμα εδω ξυπνας να πας δουλεια και 300 μερες το χρονο ο ουρανος ειναι ΤΟΣΟ ΓΚΡΙ, και εδω 350 μερες το χρονο εχει ηλιο, δε θελει και πολυ να σε πιασει το κομπλεξ κατωτεροτητας... Βεβαια αυτο δεν σημαινει οτι εδω ειναι καλυτερα, να χαμε να λεγαμε...

Και Ιρλανδία τέτοιο καιρό έχει αλλά κόμπλεξ κατωτερότητας με πιάνει μόνο όταν πάω να αποθέσω κάνα λίτρο Guinness και η μόνη θέση στο ουρητήριο είναι δίπλα στον Γουίλι, τον μαύρο θερμαστή/κατάδικο :p:P

Link to comment
Share on other sites

Μιάς και αναφέρθηκε ο DJD σε μπίρα...

Αυτή την Πέμπτη!! :dance3:

Log in | Facebook

Archfest: ξεκινάμε νωρίς (19:00) τελειώνουμε αργά (04:00). Επετειακή Paulaner 8€ το λίτρο, πιάτο ημέρας και δωράκια για όλους!!

Πέμπτη 27/10 στο Oktoberfest της Arch!!

Link to comment
Share on other sites

"Τωρα με την κριση" αρχισαν να μου ξαναστελνουν τα chain mail που δινει η MS, η Ιντελ, η Κοκα Κολα, το Federal Reserve και ο Rothchild απο 45$ σε οποιον κανεις fw το mail "ναι ειναι αληθεια, η φιλη μου η Κικιτσα το εστειλε χωρις να περιμενει ανταλλαγμα και σε 2 μηνες της ηρθε τσεκ 4500$ και σκοτωσε τον αντρα της επειδη δεν την αφηνε να το στειλει σε περισσοτερους και τωρα κανει ισοβια για φονο εκ προμελετης ενω η Τζενη η κομμωτρια απο το Μπουρναζι το εστειλε σε 1500 φιλους και μπορει να μην της εμεινε κανενας φιλος αλλα ηρθε το τσεκι απο τον προεδρα της Ιντελ αυτοπροσωπως για 32.356.930.345.000 ντολλαρς και τωρα εχει παρει στην δουλεψη της τον Σειχη του Μπρουνει να της φερνει μοχιτο στην παραλια"

Κι εσεις μου λετε οτι εχουμε μελλον...

Link to comment
Share on other sites

Εχω εναν τεχνικο στην εταιρια μου, Ελληνοπουλο, ο οποιος ζουσε στην Γερμανια 4μιση χρονια. Δεν ξαναγυριζει πισω με τπτ λεει...

Μα το ειπα και στο τελος, αυτο δεν σημαινει οτι εδω ειναι καλυτερα, και γω δεν θα ρχομουν. Διαπιστωση ηταν...

Link to comment
Share on other sites

Όποιο καλό (και μη) παιδί έχει χρησιμοποιήσει Mathematica (vicotοr δεν θέλω καφριλες :p) ή κάποιο παρεμφερές πρόγραμμα για οικονομικές αναλύσεις και προβλέψεις ας στείλει ένα πμ.

Έγινε επεξεργασία από Periklis_pap
Link to comment
Share on other sites

Όπως λέμε "μαρία παπαδόπουλος" ένα πράμα; Σε χάλασε το Αμέρικα μαι φρεντ... :hehe::p

Διαβάζω φυσική και μαθηματικά μαζί, όλα τα άλλα είναι στο auto άρα έχουμε κάνα συντακτικό η’ γραμματικό λαθάκι :hehe:

Έγινε επεξεργασία από Periklis_pap
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.