Jump to content




DJD

Recommended Posts

Ναυτικο...κανονικα...χωρις επεμβαση κανενος...με την εφεδρεια που εχει ο ΣΞ....

Δε νομιζω τακη

Λες να λέω μούφες έτσι, για τα μάτια του κόσμου? :hang3:

Σιγά ωρε παιδιά κι εμένα πέρυσι μου ήρθε χαρτί για ναυτικό (πήρα αναβολή) και είμαι σίγουρος 100% πως δεν έχω μέσο (aka βύσμα).

Επίσης ξέρω άλλα δύο παιδιά από τη σχολή που τους ήρθε χαρτί για ναυτικό.

[MENTION=5110]qbiefox[/MENTION] Μάλλον κάτι έχει η σχολή και μας τσιμπάνε :hehe:

Και μένα μου το είχε πει αυτό ο στρατιωτικός που ξέρω (το βύσμα που είπα ότι έχω για στρατό ξηράς), όταν στα 18 μου είχε έρθει το χαρτί για Ναυτικό. Και δεν έχει βάλει το χέρι του 100%. Αυτόν τον βόλευε να είναι ΣΞ, αφού εκεί έχει γνωστούς.

Έγινε επεξεργασία από qbiefox
Link to comment
Share on other sites

Γιατι οχι;

Γιατί θα μπορούσα απλά να πω ότι μπαίνω στρατό γενικά, ή να μην πω και τπτ... Έχω σιχαθεί να ακούω κόσμο(και δεν έχω μπει καν ακόμα) να λέει για όποιον πέρασε καλύτερα από αυτούς ή μπήκε σε καλύτερη μονάδα : "Α το κωλόβυσμα!"

Και στην τελική, εγώ βλέπω ότι το μεγαλύτερο ποσοστό, κάποιον βάζει για να τον βοηθήσει. Απλά δεν το παραδέχονται όλοι. Και εγώ θα προσπαθήσω να βρω, όμως αυτή την στιγμή δεν έχω κάτι. Τόσο απλά. Όποιος είναι καχύποπτος, δικαίωμα του, δεν θα προσπαθήσω εγώ να του αλλάξω την γνώμη, γιατί ήδη ξεφύγαμε αρκετά από το θέμα.

Link to comment
Share on other sites

Τέτοιο ^ είχα για τον στρατό ξηράς. Για το ναυτικό δεν έχω απολύτως τπτ και ελπίζω να μην χρειαστεί. Απλά στα 18 μου, μου είχε έρθει αναβολή από το Ναυτικό, και όπως μου είπαν στην στρατολογία όταν πήγα να κόψω την αναβολή, αυτό πλέον δεν αλλάζει.

Κακεντρεχείς αλήτες :hehe:

Σίγουρα όμως παίζει ρόλο και αυτό ---> moderator.png

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.