Jump to content




DJD

Recommended Posts

Wut??

Sent from my IDEOS X5 using Tapatalk

εγώ ήμουν:spell:

edit:attachment.php?attachmentid=46824&stc=1&d=1321614827

δεν είναι κούλο να κατεβάζω με 1.8 τη στιγμή που seedάρουν 2 και κατεβάζουν καμιά 60αριά άτομα???

post-9359-1416075632,3803_thumb.jpg

Έγινε επεξεργασία από performer
Link to comment
Share on other sites

εγώ ήμουν:spell:

edit:attachment.php?attachmentid=46824&stc=1&d=1321614827

δεν είναι κούλο να κατεβάζω με 1.8 τη στιγμή που seedάρουν 2 και κατεβάζουν καμιά 60αριά άτομα???

οχι ανάλογα τι έχουν κάνει πχ αν είχα internet με 1gb/s upload τότε θα seedara τρελά σε 5-8 άτομα με full ταχύτητα

αχ καταραμένο greece δώστε λίγο upload

Link to comment
Share on other sites

πάει τελείωσε κάποιος έχει καταραστεί τους φυσικούς από την δημιουργία του κόσμου :p

δεν την παλεύουνε αλλά μεταφέρουν το πρόβλημα στους γύρο τους :getlost:

τι σου κάναμε;

Link to comment
Share on other sites

Με το μπαρδόν, μεσιέ Λάμπη αλλά η διαφίμιση hol-video-kloump δεν παλεύεται δίχως adblock !!

Εμφανίζεται μόνο 2 φορές την μέρα ανά χρήστη και θα τρέχει για 1 μήνα. Αναγκαίο κακό παιδιά μιας και η μόνη πηγή εσόδων ώστε να καλυφθούν οι λειτουργικές ανάγκες του λάμπη είναι η διαφήμιση.

Όσο αφορά τα ad blockers ο καθένας πράττει όπως νομίζει, τα έχουμε συζητήσει αρκετές φορές :)

Link to comment
Share on other sites

Απίστευτο προϊόν! Η πρώτη εφαρμογή που μου ήρθε στο μυαλό ήταν στη ζελατίνα του κράνους, γιατί όταν βρέχει, αν δεν πηγαίνεις με 100+, το νερό δε φεύγει, κι αν πηγαίνεις με 100+ στη βροχή, μαζί με το νερό φεύγει και το μηχανάκι...

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=7is6r6zXFDc]Ross Nanotechnology's NeverWet superhydrophobic spray-on coating - YouTube[/ame]

Link to comment
Share on other sites

Απίστευτο προϊόν! Η πρώτη εφαρμογή που μου ήρθε στο μυαλό ήταν στη ζελατίνα του κράνους, γιατί όταν βρέχει, αν δεν πηγαίνεις με 100+, το νερό δε φεύγει, κι αν πηγαίνεις με 100+ στη βροχή, μαζί με το νερό φεύγει και το μηχανάκι...

Σαν δευτερη χρηση μπορεις να το βαλεις και στις ροδες απο το μηχανακι :rubik:

Epic win - like a boss etc etc :p

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.