Jump to content




DJD

Recommended Posts

Στο διαγωνισμό να σας πω προτιμότερο είναι κανά τσουρεκάκι,καμιά βασιλόπιτα.... :T:

βαλε στη λιστα και

δωροεπιταγες Βεροπουλου,

κανενα what's up,

καρτες ΟΑΣΑ,

μπιτονι πετρελαιο θερμανσης

και κανα ντενεκε λαδι

απλα μαλλον δεν θα σου επιτραπει να παρεις μερος

γιατι υπαρχουν βασιμες υποψιες οτι εαν κερδισεις

τα αγαθα θα βρεθουν την επομενη σε πλειοδοτικο διαγωνισμο κατα Σχιστο μερια....

:p

Έγινε επεξεργασία από Κοπρίτης
Link to comment
Share on other sites

Προσπαθώ να βρω κάποια πιο σωστή έκφραση για αυτήν την ερώτηση, αλλά δεν τα καταφέρνω. Έχει κάποια μορφή, ξέρω'γω αυτισμού αυτός ο άνθρωπος; 210 ώρες τσούκου τσούκου, και ~3.200.000 κουκίδες δε μου φαίνονται λογικά. Εκτός κι αν είσαι εκτυπωτής, οπότε αλλάζει το πράμα :p (για να μην παρεξηγηθώ, ΔΕΝ θεωρώ τους ανθρώπους με αυτισμό ή οποιασδήποτε μορφή απόκλιση από το κοινώς αποδεκτό και συνηθισμένο, μη φυσιολογικούς ή κατώτερους ή οτιδήποτε άλλο)

Link to comment
Share on other sites

210 ώρες τσούκου τσούκου, και ~3.200.000 κουκίδες δε μου φαίνονται λογικά.

Μπορεί αυτός να μην θεωρεί λογικό 210 ώρες gaming πχ. , βίτσια είναι αυτά. Αν τον ευχαριστεί why not?

Link to comment
Share on other sites

Προσπαθώ να βρω κάποια πιο σωστή έκφραση για αυτήν την ερώτηση, αλλά δεν τα καταφέρνω. Έχει κάποια μορφή, ξέρω'γω αυτισμού αυτός ο άνθρωπος; 210 ώρες τσούκου τσούκου, και ~3.200.000 κουκίδες δε μου φαίνονται λογικά. Εκτός κι αν είσαι εκτυπωτής, οπότε αλλάζει το πράμα :p (για να μην παρεξηγηθώ, ΔΕΝ θεωρώ τους ανθρώπους με αυτισμό ή οποιασδήποτε μορφή απόκλιση από το κοινώς αποδεκτό και συνηθισμένο, μη φυσιολογικούς ή κατώτερους ή οτιδήποτε άλλο)

Δεν είναι κάτι πρωτότυπο. (π.χ. σα τη γκόμενα που ζωγράφιζε με άμμο και τα χέρια της)

Πολλοί χρησιμοποιούν dots. (check π.χ. τον Θεούλη : ADMC07 ARTWAR: Artwar Gallery)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.