Jump to content




DJD

Recommended Posts

Καλά εσύ όλο έξω είσαι?:p Ποιος φυλάει τα σύνορα επιτέλους....

τι θες ρε παλιοχαρακτήρα? τελειώνει η άδειά μου και επιστρέφω αύριο μέσα να αλλάξω χρόνο στη σκοπιά. ωχουυυυυυυ :p

Link to comment
Share on other sites

Αν πάς μια βόλτα στο κέντρο της Αθήνας, θα καταλάβεις: ΚΑΝΕΙΣ

Την προηγούμενη βδομάδα πάντως που κατέβηκα Ομόνοια-Εξάρχεια κατά τις 12 το βράδυ,ήταν καθαρά και όλοι οι δρόμοι φαίνονταν ασφαλείς.Το ίδιο και πλατεία Βικτωρίας που έχω κατέβει 2-3 φορές νύχτα τον τελευταίο μήνα.

Σαν να έπεσε σκούπα( ; ).Πρέπει να πήγαν προς Πατήσια μεριά ...

Link to comment
Share on other sites

Την προηγούμενη βδομάδα πάντως που κατέβηκα Ομόνοια-Εξάρχεια κατά τις 12 το βράδυ,ήταν καθαρά και όλοι οι δρόμοι φαίνονταν ασφαλείς.Το ίδιο και πλατεία Βικτωρίας που έχω κατέβει 2-3 φορές νύχτα τον τελευταίο μήνα.

Σαν να έπεσε σκούπα( ; ).Πρέπει να πήγαν προς Πατήσια μεριά ...

Εγώ δεν κατεβαίνω, μένω κι εργάζομαι κέντρο. Τους βλέπω κάθε μέρα. Στα μαγαζιά, στους δρόμους, στα Supermarkets, παντού...

Link to comment
Share on other sites

Μιας και σήμερα κατάφερα να πάρω την ψηφιακή στα χέρια μου, να ευχηθώ σε όλους χρόνια πολλά και καλή χρονιά!

Καλή χρονιά και σε σένα και στην οικογένειά σου.

Να ρωτήσω ποιός ο λόγος για αληθινό δένδρο...; :...:

[language alert]

"Αγάπη μου μεγένθυνα το δέντρο μας"

μεγεΘύνω. Το ουσιαστικό είναι μέγεθος και όχι μέγενθος :)

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω ποιός ο λόγος για αληθινό δένδρο...; :...:

Να'σαι καλά.

Αληθινό δέντρο κυρίως λόγω όγκου στολιδιών. Από το λίγο που το έχω ψάξει τα δέντρα που πουλιούνται είναι από φυτώρια και δεν είναι καν ολόκληρο το δέντρο αλλά η κορυφή του. Ακόμη ξέρω ότι υπάρχουν χωριά στην Ήπειρο που ζουν από αυτή τη δουλειά.

Link to comment
Share on other sites

Την προηγούμενη βδομάδα πάντως που κατέβηκα Ομόνοια-Εξάρχεια κατά τις 12 το βράδυ,ήταν καθαρά και όλοι οι δρόμοι φαίνονταν ασφαλείς.Το ίδιο και πλατεία Βικτωρίας που έχω κατέβει 2-3 φορές νύχτα τον τελευταίο μήνα.

Σαν να έπεσε σκούπα( ; ).Πρέπει να πήγαν προς Πατήσια μεριά ...

Όντως κι εγώ που κατέβηκα πριν τρεις βδομάδες αλλά και την περασμένη Παρασκευή, δεν είχε σχεδόν τίποτα...

Πάντως είναι πολλές κλούβες και ΜΑΤ στο Πανεπιστήμιο το βράδυ. ( 2-3 κλούβες και καμιά 20αριά οι ακατονόμαστοι)

Link to comment
Share on other sites

Από το λίγο που το έχω ψάξει τα δέντρα που πουλιούνται είναι από φυτώρια και δεν είναι καν ολόκληρο το δέντρο αλλά η κορυφή του. Ακόμη ξέρω ότι υπάρχουν χωριά στην Ήπειρο που ζουν από αυτή τη δουλειά.

Ισχύουν αυτά που λες. Οι αμφιβολίες μου είναι στον έλεγχο... ειδικά στα χωριά δε νομίζω να υπάρχει κάποιος που να ελέγχει αν κόπηκε από φυτώριο (δηλαδή κοστίζει η ανάπτυξή του) ή πήγε ο άλλος νύχτα και έκοψε/ξερίζωσε μερικά από το δάσος... :hm:

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς αυτό δεν μπορώ να το ελέγξω. Παλιότερα πάντως θυμάμαι ότι τα δέντρα είχαν ένα συρματάκι κλεισμένο με μολύβι, που σήμαινε ότι είχαν ελεγχθεί, αλλά πάει καιρός που δεν το έχω δει.

Link to comment
Share on other sites

Όποιος δε βαριέται να διαβάσει:

Penny Arcade - Just Wow!

Ιστορία με έναν θυμωμένο αγοραστή, τον ιδιοκτήτη του Penny Arcade και έναν PR ο οποίος με λίγα εμαιλ κατέστρεψε την καριέρα του. Τρελό γέλιο. :hang3:

Έχει βουίξει το Ιντερνετ :p

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=xqV9kx40RG0]Ocean Marketing FAIL - YouTube[/ame]

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.