Jump to content




DJD

Recommended Posts

να κανουμε κανα διαγωνισμο...

Βρειτε ποιος "εκσπερματωσε" τη νυχτα και κερδιστε την "προπερυσινή tv tuner καρτα του Λακη που ηταν να την δωσει στον φαρμα, αλλα μετα αυτοι τους ειπανε οχι εμεις δεν θελουμε, οποτε μετα κι εμεις ειπαμε ουτε εμεισ την θελουμε, και ειπεν αυτοις ο Φαρμας, οχι ενταξει θα την παρω..."

αυτο ακριβως τιποτε αλλο

Θα του τα δώσω του [MENTION=596]greekfragma[/MENTION] στην κοπή της πίτας μιας και δεν βρεθήκαμε. (είναι και φαντάρος μην ξεχνάμε:))

Εσύ τι έπαθες και με θυμήθηκες? (με μία δόση ειρωνείας αν δεν κάνω λάθος?)

Link to comment
Share on other sites

Θα του τα δώσω του [MENTION=596]greekfragma[/MENTION] στην κοπή της πίτας μιας και δεν βρεθήκαμε. (είναι και φαντάρος μην ξεχνάμε:))

Εσύ τι έπαθες και με θυμήθηκες? (με μία δόση ειρωνείας αν δεν κάνω λάθος?)

Στην φαση "κανουμε διαγωνισμο" ποιον να φωναξουμε για δωρα δεν μου ηρθε αλλος στο μυαλο.

Μονο εσυ...

Link to comment
Share on other sites

άστονε τον SLN.....είναι το γνωστό black humour :hehe:

Να σου πω ρε συ....ξέρεις τι σκέφτηκα?

Αφού θα είναι και ο [MENTION=400]astrolabos[/MENTION] στην πίτα, θα πάμε εμείς από νωρίς ή θα καθυστερήσει ένας μας και θα βάζει παράνομα video στο ΠΟΘ?:p

(τώρα έχω ένα πολύ χρήσιμο video για κατόχους android, αλλά αν το βάλω θα φωνάζει πάλι:))

Έγινε επεξεργασία από Lakisss
Link to comment
Share on other sites

σταμάτησαν ΟΛΑ (:p) τα παιδιά στο γραφείο να παίρνουν Fan και το γυρίσαμε σε Benvenuto.

Βλέπω όμως και στο γραφείο ότι έκοψαν όλοι το delivery.

Πρέπει να παίζει θέμα, δεν εξηγείται διαφορετικά :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Να σου πω ρε συ....ξέρεις τι σκέφτηκα?

Αφού θα είναι και ο [MENTION=400]astrolabos[/MENTION] στην πίτα, θα πάμε εμείς από νωρίς ή θα καθυστερήσει ένας μας και θα βάζει παράνομα video στο ΠΟΘ?:p

(τώρα έχω ένα πολύ χρήσιμο video για κατόχους android, αλλά αν το βάλω θα φωνάζει πάλι:))

Η κάρτα είναι σαν την εκδίκηση. Τρώγεται καλύτερα κρύα :p

Link to comment
Share on other sites

Πρέπει να παίζει θέμα, δεν εξηγείται διαφορετικά :hehe:

Έλα μωρέ, γκρινιάρη :p

1. Είχαμε σταματήσει τη Fan εδώ και πολύ καιρό, πριν σταματήσουμε το delivery

2. Όντως σταμάτησαν όλοι το delivery, αλλά θα πάρουμε μια στο τόσο σε κάποια γενέθλεια, γιορτή, γεννητούρια, κλπ, όπου θα είναι πίτσα ή σουβλάκια

Link to comment
Share on other sites

που είναι το κακό? φοιτητής είσαι.

(και εγω χτες c++ διάβαζα μέχρι τις 2)

ουξου :p , αλλά να με πιάσει τέτοιο βραδιάτικο δεν με έχει ξαναπιάσει .

άλλο να διαβάζεις από τις 9 το απόγευμα και να πάει 2 - 3 και άλλο να ξεκινήσεις 12 :triniti:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.