Jump to content




DJD

Recommended Posts

Βαλαμόντε; Καλή τύχη :p

θα σου λεγα τώρα και εσένα :tomato: (τον τσαντίσανε κάποια βλαμμένα σε κάποιο μάθημα (λόγο φασαρίας)) οπότε θα γίνει της πόπης :hang3:...

---

Στο συνταγμα σημερα...

395353_344976855534434_191177064247748_1124084_1542218483_n.jpg

nooooo.jpg

εδιτ

d5000 δεν είναι ?

Έγινε επεξεργασία από ARMAGEDDON
Link to comment
Share on other sites

το στειλα σε μια ξανθιά μολις.......έκανε 5λεπτά με το ρολόι να το καταλάβει....και όταν εν τέλει το πιασε μου λέει....

να σε στείλουμε στο Πουνέντη με τέτοια αστεία......

:wall:

Μάλλον πρέπει να μου τη γνωρίσεις!:fun:

EDIT: Νοοοοοο, αλλά

it's OK, ο φακός δεν είναι NIKON! :p

Έγινε επεξεργασία από PetrosD
Link to comment
Share on other sites

Κάτι δε μου κάθεται καλά με την Κυριακή. Έχει τη συγκέντρωση κάτω στο Σύνταγμα. Συνήθως, οι συγκεντρώσεις ξεκινάνε 12 και πάνε (μαζί με τις φασαρίες) μέχρι 7-8-9-10-δεν ξέρω παρακάτω.

Στις 5 έχει και τον αγώνα μπάσκε, Ολυμπιακός - Παναθηναϊκός, κάτω στον Πειραιά στο λιμάνι. Γνωστό πολεμικό κλίμα, ήρθε κι έδεσε με το Σχινά, και έχουμε κίνδυνο με το παραμικρό λάθος/φαλτσοσφύριγμα να έχουμε κανένα χαμό.

Στις 7,30 παίζει ο Παναθηναϊκός με την Ξάνθη. Μεγάλη πιθανότητα αντιεξουσιαστές να βαρεθούν το Σύνταγμα και να ανέβουν προς ΟΑΚΑ μεριά, όπως έχει γίνει ορισμένες φορές τα τελευταία χρόνια.

Η αστυνομία δεν έχει ζητήσει την αναβολή κανενός αγώνα. Τα ΜΑΤ που θα βρίσκονται; Γιατί υποθέτω ότι αντίστοιχες διαδηλώσεις θα έχουμε σε Θεσσαλονίκη και άλλες πόλεις, οπότε δε γίνεται να έρθουν τα ΜΑΤ όλης της Ελλάδας στην Αθήνα. Θα βρίσκονται στο κέντρο; Θα βρίσκονται στο ΣΕΦ; Θα βρίσκονται στο ΟΑΚΑ; Δε θα βρίσκονται πουθενά;

Άποψή μου, θα βρίσκονται -κυρίως- στο κέντρο, θα οργιάσουν οι μπάχαλοι της αστυνομίας, όμως θα γίνουν και φασαρίες σε ΣΕΦ ή/και ΟΑΚΑ (δεν είναι δύσκολο, ένα απλό πέρασμα έξω από τη θύρα των οργανωμένων θέλει), ώστε η προσοχή να στραφεί στους «κάφρους των γηπέδων» κι όχι στο τι γίνεται κάτω στο κέντρο.

Ύποπτη Κυριακή. Πολύ ύποπτη. Ας ελπίσουμε ότι απλά είμαι καχύποπτος

Link to comment
Share on other sites

εγώ θα φοράω κράνος και στολή να μη πέσει καμία πέτρα πάνω μου :p

η διαφορετικά, μαύρα ρούχα συν τη μάσκα των anonymous, θα πω ότι βγήκα λίγο βόλτα να ξεσκάσω γιατί βαρέθηκα το PC:hang3: (αν με ρωτήσουν)

Link to comment
Share on other sites

Ότι θα καταλάβαινα εγω τη θεωρία των παιγνίων και θα μου άρεσε τόσο πολύ, δεν θα το περίμενα ποτέ. 10 θα γράψω ρεεεεε !!!! :dance3: :T:

Καλό υπόλοιπο ΣΚ σε όλους. Όσο καλό γίνεται... (no μάνιιι)

Link to comment
Share on other sites

Bye bye Whitney...

Αν πω ότι δεν λυπάμαι θα είναι άσχημο, αλλά πρέπει να είσαι πολύ δειλός για να την πέσεις στα ναρκωτικά.

Οι κακές επιλογές, οδηγούνε σε κακά αποτελέσματα.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.