Jump to content




DJD

Recommended Posts

[MENTION=10676]Hydra[/MENTION] πάρε ένα παπάκι να βρεις την υγειά σου.

Αυτό ακριβώς σκέφτομαι 2 μήνες τώρα. Να δώσω δίπλωμα για μηχανή που κοστίζει λιγότερο, να μου μείνει και προσφορά στον ίδιο μετά αν θέλω να δώσω στο μέλλον για αμάξι, να μου κοστίσει συνολικά λιγότερο.

Πολλά στρουμφάκια σε όλους τους σταθμούς. Θα φοβήθηκαν με τη βομβιστική τις προάλες... δεν εξηγείται αλλιώς!

Link to comment
Share on other sites

7ubL2.jpg

και δεν καθησα να το σκεφτω πολυ, μπαμ μπαμ απαντησα

Αυτό λέω, 100% δεν μπορείς να είσαι ποτέ, ακόμα κι αν πιάσεις ;) Ξέρω που σας λέω :)

Καλα αυτο δεν ισχυει και με το ματι μια χαρα καταλαβαινεις.

Απλα ηθελες να πεις οτι ειχες καποτε μια εμπειρια με fake boobs.Good for you my boy.

Έγινε επεξεργασία από jesus
Link to comment
Share on other sites

13/16

Δίκοπο μαχαίρι όμως η επιτυχία. Από τη μία εγείρονται ερωτήματα, από πού και ως πού το κατέχεις στο να τις ξεχωρίζεις, αλλά από την άλλο καλό είναι να ξεχωρίζεις για να προφυλάσσεσαι. :p

Link to comment
Share on other sites

Απλα ηθελες να πεις οτι ειχες καποτε μια εμπειρια με fake boobs.Good for you my boy.

Βιαστικό συμπέρασμα και λάθος... :)

Ρε Φίλιπ ([MENTION=14120]narta[/MENTION]), τι avatar είναι αυτό;;!! Ζαλίζομαι που το βλέπω :p

Για το quiz, μία έχασα, αυτή με το μπλέ μαγιώ, επειδή είναι σκυλομούρα... Τουλάχιστον όπως είπε ο [MENTION=9381]papajim[/MENTION], πέτυχα όλους τους shemale...

Έγινε επεξεργασία από Wizard!
Link to comment
Share on other sites

Αttenzione-attenzione!:)

Το βάζω εδώ γιατί αρκετοί που συχνάζουν στο κακόφημο ΠΟΘ θα έρθουν στο ''Κοπή τη πίτα''.

Όποιος έχει κάποιον χαλασμένο/βαρεμένο/χτυπημένο sata δίσκο, ας μου τον χαρίσει γιατί

τον χρειάζομαι για το project. (να πάρω μέτρα)

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Μισά στα μισά, μικρό το κακό, ότι κάτσει μου κάνει εμένα :hehe:

13/16

Δίκοπο μαχαίρι όμως η επιτυχία. Από τη μία εγείρονται ερωτήματα, από πού και ως πού το κατέχεις στο να τις ξεχωρίζεις, αλλά από την άλλο καλό είναι να ξεχωρίζεις για να προφυλάσσεσαι. :p

γιατί έχουν τίποτα; :p

είχα γνωρίσει μια παλιά, ελπίζω να μην αυτοκτόνησε :innocent:

Link to comment
Share on other sites

Αχ τι ωραία που είναι να έρχονται "γκόμενες" για προπόνηση με μπλουζάκι με τιράντες και να τις βάζεις να κάνεις εναέριες ασκήσεις :p

στις πολεμικές τέχνες ένα μπουρνούζι :p δεν φοράνε όλοι? τι μπλουζάκια με τιράντες και πράσινα άλογα?

Link to comment
Share on other sites

Σε προσκαλώ να τα δεις να πηγαίνουν πάνω κάτω :p

If%20you%20know%20what%20I%20mean..png

στις πολεμικές τέχνες ένα μπουρνούζι :p δεν φοράνε όλοι? τι μπλουζάκια με τιράντες και πράσινα άλογα?

Αυτές είναι καινούριες ;)

PS. Α και πριν ξεχάσω διατάσεις πάντα με κάμψη του κορμού :hehe:

Έγινε επεξεργασία από papajim
Μας την είπε ο Grammar Nazi :P
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.